«Колос» і «Стандарт» перемагають, ФК «Кобеляки» — поступається

Минулими вихідними відбулися чергові матчі обласного чемпіонату з футболу. Цього разу ФК «Кобеляки» зіграли на виїзді, а «Колос» і новосанжарський «Стандарт» приймали суперників удома.

Серія голів і зламана ключиця

18 травня в рамках третього туру серед команд вищої ліги «кобелячани» відправились у село Очеретувате Семенівського району, де на них чекала місцева «Дружба».

У попередньому турі ФК «Кобеляки» переміг 2:0 полтавський «Інваспорт», а «Дружба» поступилась 0:3 «Легіону» з обласного центру.

У домашньому матчі «Дружба» виглядала значно впевненішою. До 20 хвилини гості з Кобеляк створили кілька гольових моментів. На допомогу голкіперу приходили захисники, які вибивали м’яч фактично з лінії воріт.

відео від газети «Семенівські вісті»

Узагалі, гравці «Дружби» діяли зовсім не дружньо, а дуже жорстко. Після поштовху в спину «кобелячанина» Олександра Полуницького медики вивели його з поля. У спортсмена діагностували перелом ключиці.

Також у знаки давалась відсутність захисника ФК «Кобеляки» Ігоря Телятника. До завершення першого тайму господарі забили два голи — 2:0. По перерві «Дружба» відзначились ще двічі. «Кобелячани» відповіли голом престижу. Його автором став Андрій Хруленко.

Отож, 1:4 — перша поразка ФК «Кобеляки» в цьогорічному чемпіонаті.

Юнацький склад зіграв унічию, 1:1. Гол забив Іван Мирошнеченко.

Матчі між іншими командами вищої ліги завершились із такими результатами: «Олімпія» (Савинці) — «Легіон» (Полтава) — 0:0 (юнаки — 3:0), «Колос» (Великі Сорочинці) — СК «Полтава» (Полтава) — 2:0 (1:5), «Інваспорт» (Полтава) — «Великі Кринки» (Великі Кринки) — 1:1 (5:0).

«Колос» упевнено перемагає «Псел»

У неділю «Колос» на домашньому стадіоні приймав команду з Гадяча. За тиждень до цього, у стартовому матчі турніру, «колосяни» програли в «Зінькова-1604» із рахунком 1:3, а «Псел» поступився 2:4 «Авангарду».

Із самого початку гри кобеляцькі футболісти, пресингуючи суперників, захопили ініціативу та почали створювати небезпечні моменти біля воріт гадяцького голкіпера. На 7‑ій хвилині матчу небезпечно пробивав Артем Кваша, але м’яч пролетів біля штанги. На 15‑ій хвилині Володимир Цікура, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, влучив у поперечину. Та все ж до середини першого тайму «колосяни» досягли свого. Після ефектної багатоходівки нападник нашої команди, скориставшись помилкою захисту, відкрив рахунок у грі. Голом відзначився Артем Кваша. У роздягальню команди пішли за рахунку 1:0.

По перерві картинка гри дещо змінилася. «Псел» кинувся відіграватися і відразу ж створив момент. Гравець гадяцької команди з близької відстані небезпечно пробивав головою, але Ярослав Соловйов зреагував, вибивши м’яч ногою. Невдовзі все той же Соловйов ледве не «привіз» гол у свої ворота. Обігруючи нападника гостей у карному майданчику, голкіпер допустився грубої помилки, після чого куля опинилася в суперників. Але й цього разу гостям не вдалося відзначитися. Ворота від неминучого голу врятував Назар Галаган.

«Колос» відразу ж відреагував, провівши небезпечну атаку. Володимир Цікура, пройшовши по правому флангу до воріт гостей, подвоїв рахунок матчу — 2:0.

«Колосяни» упіймали кураж і раз по раз турбували голкіпера гостей. У середині другого тайму дублем відзначається Артем Кваша, який виграв дуель з воротарем та забив у дев’ятку. Наприкінці матчу воротар «Псла» необачно взяв м’яч у руки від свого гравця і «Колос» здобув право на вільний удар в чужому карному майданчику. Після його виконання, Олексій Мунько вдало зіграв на добиванні, встановивши остаточний рахунок 4:0.

«Колос» реваншувався перед своїми вболівальниками за поразку на виїзді.

Юнацький склад «Колоса» також здолав суперників 5:0. Голами за команду відзначилися: Сергій Соломко (2 голи), Єгор Рибка, Антон Новіцький та Максим Захарченко.

Друга перемога «Стандарту»

19 травня уболівальники новосанжарської команди прийшли підтримати її в матчі з котелевським «Маяком». У першому турі «Стандарт» святкував перемогу над решетилівським «Динамо», а для «маяківців» гра в Нових Санжарах стала стартовою.

Протягом матчу новосанжарці двічі вражали ворота гостей. Зі штрафних відзначились два Олександри — Похна і Цимбал. Фінальний свисток арбітра зафіксував виграш «Стандарту» — 2:0. Юнаки також здобули перемогу — 4:1.

Результати інших команд групи А: «Базиль» (Базилівщина) — «Зіньків‑1604» (Зіньків) — 0:1 (1:0), «Авангард» (Яреськи) — ФК «Динамо» (Решетилівка) — 3:1 (1:2).

У суботу, 25 травня, ФК «Кобеляки» зіграють у Полтаві проти «Легіону», наступного дня «Стандарт» прийматиме «Авангард» із Яресьок, а гравці «Колоса» відпочиватимуть. Початок матчів — о 15:00 (юнаки) та 17:00 (дорослі).

Районний чемпіонат

18 травня відбулися ігри ІІ туру чемпіонату та першості Кобеляцького району з футболу. Зафіксовано такі результати: «Озера» — «Червоні Квіти» — 2:5, «Спарта» — «Лан» — 5:1, «Сокіл» — «Котовське» — 1:1, «Урожай» — «Маяк» — 2:1, «Локомотив» — «Дрижина» — 2:0, «Прапор» — «Іванівка» — 1:1 (І ліга); «Придніпрянське» — «Бродщина» — 4:1, «Спартак» — «Оріль» — 7:2, «Колос» — «Дніпро» — 4:0, «Дашківка» — «Водник» — 1:10, «Астарта» — «Стріла» — 4:3.

Наступної суботи в ІІІ турі районного чемпіонату та першості зіграють: «Червоні Квіти» — «Іванівка», «Лан» — «Озера», «Котовське» — «Спарта» «Маяк» — «Сокіл», «Дрижина» — «Урожай», «Локомотив» — «Прапор» (І ліга); «Бродщина» — «Стріла», «Оріль» — «Придніпрянське», «Дніпро» — «Спартак», «Водник» — «Колос», «Дашківка» — «Астарта».

Початок матчів — о 18:00.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

23 травня 2019, 12:28 | Кобеляки | Спорт і здоров'я