Безкоштовне обстеження замість дорогого самолікування

Безкоштовне обстеження замість дорогого самолікування

На жаль, зараз повсюдно в Україні ігноруються базові принципи медицини. І досить часто провина в цьому лежить на самих хворих. Люди, замість того, щоб вчасно і безкоштовно або за помірну ціну провести дослідження стану свого організму, займаються самолікуванням. І цим шкодять не лише власному здоров’ю, а й бюджету.

Екологічна ситуація в Україні нині далека від зразкової. Окрім того, на загальний стан людського організму впливають такі фактори, як вживання модифікованих або високо вуглеводних продуктів, канцерогенних напоїв, алкоголю тощо. У результаті, знижується імунітет. А це, у свою чергу, призводить до виникнення різних захворювань бактеріального характеру та зростання резистентності до антибактеріальних препаратів. Простіше кажучи, шкідливі мікроорганізми стають стійкими до медикаментів.

Люди хворіють. А захворівши, не звертаються одразу до лікаря, а біжать до найближчої аптеки і там самостійно купляють препарати, керуючись принципами «мені подешевше» або «дайте таке, щоб помогло». Це добре, коли провізор вгадає із препаратом і той буде діяти. Але досить часто таке самолікування закінчується серйозними ускладненнями і новими хворобами.

Особливо актуальною є проблема із неконтрольованим застосуванням антибіотиків. Часто трапляється так, що здавалось перевірені на власному організмі ліки перестають діяти і недуга не відступає. Навпаки, відбувається погіршення. Люди починають говорити, що в аптеці продають фальсифіковані медикаменти.

Насправді ж відбулося те, що мало відбутися при самолікуванні. Тобто, штами мікроорганізмів призвичаюються до того чи іншого антибіотика. І він на них не діє.

Більше того… Імунітет ослабився, мікрофлора кишківника порушена, починається дисбактеріоз. І доводиться починати новий етап лікуванні і купляти нові, можли ще дорожчі, медикаменти. Або взагалі виявляється, що у хворого була вірусна інфекція і приймати антибіотики не було жодної потреби.

Наведемо приклад. Таке захворювання, як ангіна, викликають стафілокок, стрептокок, ентерокок, кандидозна інфекція. І якщо антибіотик амоксоцилін ефективно бореться із стрептококовою інфекцією, то на стафілокок він не діє. А як звичайна людина чи провізор у аптеці може визначити, якою інфекцією уражений організм?

Хтось може зауважити, що зараз існують антибіотики широкого спектру дії. Але не можна починати лікування із застосування сильнодіючих засобів. Окрім того, біль у горлі та відчуття сухості може з’явитися внаслідок кандидозної інфекції. У таких випадках застосування антибіотиків є безрезультатним.

То що ж робити? Усе дуже просто, елементарно і дешево, більше того, у основному — безкоштовно. Необхідно провести звичайне бактеріологічне обстеження.

Бактеріологічний відділ КНП «Кобеляцька ЦРЛ» постійно проводить бактеріологічні дослідження на мікрофлору та чутливість до антибактеріальних препаратів. Об’єктами дослідження можуть бути: сеча, грудне молоко, простатичний сік, виділення із кон’юктиви очей, вушних раковин, зіву, носа, церві кального каналу, мокрота, синовіальна рідина, кров на стерильність. Одним словом, ті ділянки організму, де локалізувалась інфекція. І при цьому не потрібно кудись далеко їхати, записуватись на прийом у дорогу «модну» клініку, довго очікувати на результати. Усе робиться швидко і безкоштовно в Кобеляках.

Збереження здоров’я залежить від нас самих. Банальні слова, але вони є істинними. Отже, дбайте про здоров’я і не витрачайте даремно кошти на лікування, не пройшовши попередньо обстеження.


Автор: Олена Півень, бактеріолог1. orakul / 10 червня, 06:56
І що ж єнто за піар благодійності? Ну прям турбота так і пре. І даром. Відать американоізраільські біолабораторії не можуть зібрати широкої інхви про наслідки їх діяльності. Напускають на мирян усяку хрінь а як моніторити ехфект? Треба залучати місцеві лабораторії. Наука проста - якщо не відзвітуєш, то й бабла не отримаєш.
2. Tess / 10 червня, 08:50
Валера хватит писать маразмы!!! Тебе пора до Шкарбана!!!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації