Вхід | Реєстрація

Валерій Асадчев: «Полтавщина – то любов на все життя»

Прес-конференція голови облдержадміністрації Валерія Асадчева була присвячена актуальним соціально-економічним проблемам Полтавщини. Насамперед він зосередив увагу на проблемах, які необхідно буде вирішувати найближчим часом. Зокрема, детально охарактеризував низку протипаводкових заходів, які планують проводити в області. Нині на цю справу, за словами голови ОДА, виділено 2 мільйони гривень із обласного екологічного фонду, частину грошей залучать за рахунок фонду зайнятості та громадських робіт.
Валерій Асадчев також висловив стурбованість станом автомобільних доріг. З цього приводу обласна державна адміністрація звернулася до Кабінету Міністрів із проханням терміново виділити 30 млн грн на ремонт 200 км автодороги “Київ – Харків – Довжанський”.
На прес-конференції Валерій Асадчев відповів на запитання журналістів та інтернет-користувачів сайта “Новини Полтавщини”. Пропонуємо читачам відповіді на деякі з них.
– Чи пропонував Вам новий Президент продовжити діяльність на посаді голови облдержадміністрації?
– Мені ніхто нічого не пропонував. Я чекаю, коли буде призначений новий голова облдержадміністрації, щоб передати йому владу, як Ющенко передав її Януковичу – чемно і демократично... Коли буде призначений новий голова облдержадміністрації і ми передамо владу, я не знаю.
– Ваші найбільш негативне і позитивне враження від роботи на посаді голови облдержадміністрації?
– Не можу сказати, що було багато негативного. Єдине, що згадується, – конфлікт навколо встановлення пам'ятника Івану Мазепі. Мені неприємно, що була домовленість і обіцянка з боку міського голови Полтави, а потім – одностороння відмова...
Можу назвати багато позитивних прикладів, які у нас були з головою обласної ради Олександром Удовіченком. Я не пригадую, де б ми з ним не знаходили спільної мови. І сесії у нас зараз відбуваються дуже коректно, без проблем. Це – робота двох керівників на спільне порозуміння, дотримання своїх зобов'язань.
Найбільший позитив отримав від природи Полтавщини. Коли в мене бували напружені робочі дні, то, щоб розвіятися, їхав машиною по області. Коли в жнивну пору бачиш золотаві поля, ця неймовірна природа настільки надихає, що все здається прекрасним і чудовим в усьому світі. Сам Господь Бог створив цю землю. У мене найкращі враження від Полтавщини. Це – любов на все життя.
– Якими б досягненнями могли похвалитися?
– Передусім відзначу, що за період нашої роботи ми нічого не зруйнували. Можу назвати і показати багато об'єктів, які залишаємо збудованими. Насамперед, агропромисловий комплекс, де фактично відбудували цілу систему та інфраструктуру. Також практично завершили газифікацію області. Газифіковані території надалі стануть привабливими для залучення інвестицій. Ще ми зробили серйозний “прорив” у питанні здорового способу життя, будівництва штучних майданчиків, спортивної інфраструктури та розвитку зеленого туризму.
– На сесії обласної ради прийнято звернення, у якому наголошується, що аграріям потрібно 700 мільйонів гривень на проведення весняно-польових робіт... Прокоментуйте, будь ласка.
– Я думаю, що по весняно-польових роботах, якщо взяти наявність коштів, готовність складає 70–80 відсотків. У нас майже весь аграрний сектор – приватний. Він не чекатиме, доки йому щось виділить уряд.
Проблема, над якою ми зараз працюємо, – це кредити. Допоможе держава на 700 мільйонів гривень – прекрасно, допоможе на 7 мільярдів – ще краще. Тоді трудові затрати будуть набагато менші. Я не знаю, зробить уряд це чи ні, але він зобов'язаний підтримати посів цукрових буряків.
Щодо своїх подальших планів, то Валерій Асадчев зізнався, що у найближчий рік хотів би грунтовно зайнятися підготовкою до захисту докторської дисертації. Але із політикою прощатися не збирається. У команді Віктора Ющенка балотуватиметься на майбутніх виборах до Верховної Ради, щоб спробувати втілити у життя низку своїх законопроектів. А оскільки йому болить і доля Києва, то, цілком ймовірно, візьме участь у виборах міського голови столиці. Втім, як зазначив Валерій Асадчев, за певних обставин він може й залишитися на посаді голови Полтавської облдержадміністрації.

Автор: Анатолій ВАСЕВИЧ, «Зоря Полтавщини»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
1 березня 2010, 17:18 | Полтавщина |
1. янек / 9 березня 2010, 10:55
Когда же решится вопрос подведения или правильнее доведение до ума газопровода в село Святиловку. Киев сообщил что деньги выделены в полном обьеме в Полтаву спросите в Асадчева где он их подевал. Какой позор за сколько лет до ума не довести. Обманулы людей. Где искать справедливость и сколько еще ждать нам уважаемые господа.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації