Чотири мільйони на благоустрій дитячих садків

Чотири мільйони на благоустрій дитячих садків

Саме таку суму Новосанжарська селищна рада витратить на облаштування території дошкільних навчальних закладів.

Протягом червня виконавчий комітет селищної ради уклав три договори з полтавським товариством «Полмарк». Відповідно до угод, внесених на онлайн платформу публічних закупівель «ПроЗорро», директор організації Валерій Шупта зобов’язався провести капітальний ремонт благоустрою території дитячих садків, що знаходяться в селищі.

Облаштування дошкільного закладу «Лелеченька» по вулиці Центральна, 31-а обійдеться в 1 216 642 гривні, дитячого садка «Сонечко» по вулиці Незалежності, 43/7 — у 1 366 266, дитсадка «Сонечко», корпус №2, по вулиці Першотравневій, 14 — у 1 494 984. Загальна вартість робіт становить 4 077 892 гривні.

Як розповіла голова Новосанжарської громади Інна Коба, на території дитсадків підрядник встановить ігрові майданчики, облаштує доріжки, вкладе спеціальне гумове покриття.

— Із цією компанією ми працюємо ще з минулого року, — говорить селищний голова. — Підрядник виконував ремонт корпусів дитсадка «Лелеченька» та «Сонечко». Сподіваємося, що до початку нового навчального року всі роботи будуть завершені. Кошти на облаштування території дитсадків надійшли в якості субвенції з державного бюджету. Посприяв цьому народний депутат Андрій Река.

У базі даних і системі аналітики публічних закупівель Clarity Project вказано, що протягом 2018–2019 років Новосанжарська селищна рада уклала з товариством «Полмарк» 5 угод на суму 6 648 390 гривень. У інших закупівлях на «ПроЗорро» товариство з обмеженою відповідальністю «Полторак» участі не брало.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

9 липня, 09:12 | Нові Cанжари | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації