Творчість студії «Сонячний зайчик» м.Лохвиця
Та все ж з самого початку концерту стало зрозуміло що дійству, яке відбувається на сцені не вистачає лише одного – фінансової підтримки та гучної реклами, для того щоб стати дійсно яскравою і незабутньою подією в мистецькому житті району. А рівень підготовки та виконання дітей, які брали участь в концерті можна порівняти з кращими виконавцями області. З перших слів ведучих (Володимира Сеника, Холодінової Ірини та Онасенко Ірини) в залі запанувала жартівлива та святкова атмосфера.
Адже Володимир разом з Ірами (як вони себе називають) були ведучими не на одному концерті студії та БК спиртокомбінату, вже мають певний досвід контакту з глядачами, а до відповідального екзамену, яким став для студії звітний концерт готувалися особливо ретельно. Отже перший номер концерту. І перший подарунок глядачам у вигляді авторської пісні Садохіної Тетяни із збірника Любові Сябро.
До виконання пісню підготував керівник студії Сеник Петро Михайлович, а Олексієнко Роман, учень студії відкрив концерт виконанням саме цієї авторської патріотичної пісні «Кохана Україна».
З початку свого існування студія «Сонячний зайчик» має за мету своєї роботи коригувати особистість дітей в набутті відчуття прекрасного, відволікає від негативного впливу вулиці, зацікавлює і залучає молодь для створення молодіжної духовної культури, яка б відповідала загальноприйнятним нормам моралі, була б втіленням духовних традицій народу, тому все, що приходить до керівників студії з вулиці, з, так би мовити, «демократичної тусовки» стає етично відкоригованим та прийнятним для «сімейного» глядача.
Так сталося і з танцем DRUM END BASS, який прийшов до нас з вулиці та з сторінок Інтернету, і в дівочому танцювальному гурті «Модерн» під керівництвом Світлани Анатоліївни Рибальської здобув нову силу. Доречно було б згадати про величезну популярність цього дівочого колективу серед глядачів, і їхнє нестримне бажання працювати на репетиціях та концертах. Хореографічні колективи студії поділені на вікові та, так би мовити, «географічні» групи, однією з таких «географічних» груп і є колективи «Сонечко» та «Мрія», учасники якого проживають в селі Токарі, але також займаються танцями в студії «Сонячний зайчик» На звітному концерті вони презентували запальний рок-н-ролл та танець до пісні «Хуторянка».
«Вітер зі Сходу» – це повернення до історичного минулого України, коли молодих дівчат забирали в турецьку неволю, саме цю тему озвучив дівочий вокальний дует «Едем», який завжди викликав позитивний емоційний відгук у глядачів. Саме для цієї пісні був придуманий сценічний образ виконавиць, та відпрацьована сценічна поведінка. Тому гучно аплодуючи, глядачі висловили свою високу оцінку майстерності дівчат.
А яскраве дійство продовжив справжній «Спалах» грузинського танцю, червоні костюми, пошиті батьками учнів студії, відпрацьовані чіткі рухи хлопців, та плавні, поважні дівчат – все це справило враження і викликало почуття поваги до керівника – Світлани Анатоліївни, адже крім роботи з дітьми, вона має ще й створити саму танцювальну композицію, фантазуючи, відчути всю атмосферу танцю, а потім донести її до глядача та так, щоб глядач повірив що перед ним справжні грузини, передати енергетику самого народу.
«Разом з нами сьогодні на сцені наші друзі – колектив під керуванням Заславець Антоніни Валеріївни «Забава»» – оголосила ведуча і сцена наповнилась яскравими кольорами літа, усмішок та радості, адже весела пісенька про літо та святкові дні набула особливого змісту у виконанні цього чудового дитячого танцювального колективу.
Сімейну традицію розпочинати свою співочу долю в студії «Сонячний зайчик» продовжує учениця Лохвицької гімназії Гаркуша Ліана, її старша сестричка Яна також довгий час навчалася в студії і зараз вже має певний досвід щоб допомагати керівнику студії та створювати яскравий сценічний образ Ліані. Одна з перших пісень Ліаночки саме про яскравого фантастичного «Рожевого слона» успішно прозвучала на сцені районного будинку культури.
Прозвучала в концерті і українська народна пісня. Списюк Сергій, як завжди, з щирою світлою посмішкою зірвав бурю оплесків саме з народною піснею «Темна нічка». Крім танцювальних колективів та співаків в студії працюють і дуети, не тільки вокальні, а й танцювальні.
Дует «Танець для двох» вже побував, незважаючи на свій юний (18 років на двох) вік на багатьох сценах області. В їхньому географічному атласі Миргород, Сорочинці, Лубни, Полтава, Гадяч, Лохвиця, Пирятин, не одна конкурсна перемога та грамота. Авторська пісня Лесі Горової сподобалась учениці студії Щербині Ані, (вона також навчається в Лохвицькій гімназії) і казкові «Дві пісеньки» залунали на святковій сцені. Цікава деталь – на протязі всього концерту учні студії виконували майже одні лише авторські пісні.
Прозвучали «Васильки» у виконанні Онасенко Ірини – автор І.Кривчун, «Історія цікава» у виконанні Щербини Ані – автор П.Сеник, «Мій рідний край» у виконанні Онасенко Ірини – автор Світлана Весна, «Україна» у виконанні Холодінової Ірини – автор Зінківська Іра.
На закінчення концерту вже ніхто не вірив, що існує більш яскраве видовище ніж те, що відбувалось на сцені. Та все ж коли гурт «Малята» «вилетів» на сцену, їхні яскраві «бджілки» взяли в полон глядачів, всі затамували подих і не відпускали танцівників аж до закінчення танцю, коли зал вибухнув оплесками.
Завершився концерт вже знайомою піснею «Мій рідний край», всі колективи студії та колектив «Забава» з’явились на сцені в святковому концертному вбранні, і незважаючи на дощ за вікнами, на прохолодний зал в повітрі відчувалась атмосфера свята, радості, надії на наше щасливе майбуття.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном