Шановні депутати районної та місцевої ради!

Шановні депутати районної та місцевої ради!

Ми, батьки дітей з обмеженими можливостями, звертаємося з проханням про допомогу.

На великий жаль, наша держава не може забезпечити в повному обсязі реабілітаційними засобами комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької районної ради Полтавської області. Наші діти з особливими потребами, з усього району, не мають можливості проходити повноцінний курс реабілітації в Кобеляках у зв’язку з відсутністю потрібного обладнання. А одного курса на рік, терміном 10 днів, у Кременчуцькому міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів дуже замало. Діти тяжко переносять щоденну поїздку в Кременчук. Для дітей із обмеженими фізичними можливостями потрібна постійна реабілітація і комплексна корекційно-розвивальна допомога.

Ми сподіваємося на ваше розуміння і прохаємо увійти в наше становище. Для того, щоб наші діти не були ізольовані від суспільства і жили повноцінним життям, а не були заручниками у чотирьох стінах, потрібно постійно займатися з реабілітологами та корекційними педагогами. Повірте, це важка праця, особливо, якщо треба їхати на лікування в інше місто з дитиною, яка знаходиться в інвалідному візку.

Прохаємо вас надати благодійну допомогу в придбанні реабілітаційного обладнання, а також в обладнанні сенсорної кімнати і кабінету вчителя реабілітолога. Ми будемо щиро вдячні за допомогу та ініціативу з вашого боку. Заздалегідь вдячні за ваше розуміння.


Автор: Батьки дітей-інвалідів

21 липня 2019, 11:51 | Кобеляки | Благодійність
1. orakul / 21 липня 2019, 15:28
"Прохаємо вас надати благодійну допомогу в придбанні реабілітаційного обладнання, а також в обладнанні сенсорної кімнати.."

А де ж гідність і євростандарти?
Хіба гідна людина повинна щось прохати у депутатів? От цим ми і відрізняємся від богообранних. Вони пишуть по іншому. Напиклад: Вимагаємо забезпечити всім необхідним обладнанням реабілітаційний кабінет. Вимагаємо терміново забезпечити дотриманя конституційних прав наших дітей--інвалідів в частині їх безкоштовного лікування і реабілітації, як того вимагає Конституція України, Резолції ЄС і ООН щодо забезпечення прав інвалідів. Ми і наші діти вічно "теснимые и гонммые" в усі віки стали заложниками боротьби за землю на якій ми народились і яка по праву належить нам а не тим кому віддав її так званий бог. Наші діти стали інвалідами внаслідок вікового геноциду українського народу і стравлювання його з іншими братніми славянськими народами з часів юдейських хрещень, революцій, голодоморів і майданів. Ну і так далі і т.п.
2. Maks75 / 22 липня 2019, 11:31
Хоч один проголосував так як треба. Щиро і від душі іисловив свою позицію: Посилання на www.facebook.com
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації