Лариса Кашина вигодовує бездомних собак по всьому місту

Лариса Кашина вигодовує бездомних собак по всьому місту

Жінка себе називає «собачою мамою». І чітко усвідомлює, що далеко не всім її діяльність подобається.

Лариса Кашина вибрала для себе досить нелегку і не надто популярну місію. Вона підгодовує собак, котрі живуть на вулицях райцентру. Особливо опікується малими цуценятами. Саме Кашина стала однією із перших, хто почав годувати цуценят, яких їх матір привела у світ на подвір’ї, поряд із будівлею страхової компанії «Оранта». Каже:

— Ну не можу я дивитися, як тварини потерпають від голоду. Люблю дуже собак. Узагалі, усіх тварин люблю. Біля «Маркетопта» — то всі мої підопічні. Правда, весняним виводком півміста опікувалося. Ігор Козько навіть будку їм привіз. Слава Богу, розібрали тих цуценяток. Розібрали і тих, які жили в трубі, поряд із комунальною аптекою на вулиці Шевченка.

Жінка купляє продукти для тварин за власні гроші. Частенько придбаває і різні ліки. Говорить, що їй допомагають такі ж ентузіасти. До складу жодної волонтерської групи чи громадської організації не входить. Щоправда, зізнається, що збирається звернутися до волонтерів, які мають змогу провести стерилізацію собаки, яка постійно народжує цуценят прямо в центрі Кобеляк.

Своїх підопічних називає Жулькою, Бєлкою, Рижим. Цуценят, відповідно, — Рижулею, Бєлочкою, Шаріком.

За словами Кашиної, останнім часом на вулицях дещо зменшилася кількість собак, яких просто викидають. Але народжуються нові. Окрім того, собаки мігрують з ринку, де в них між собою виникає конкуренція, у бік центру Кобеляк.

Волонтери, які мають змогу надати допомогу зі стерилізації тварин, можуть звернутися до редакції. Ми надамо номер телефону Лариси Кашиної.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

4 серпня, 12:18 | Кобеляки | Цікаве

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації