Кабмін розширив перелік платних номерів на авто

Кабмін розширив перелік платних номерів на авто

Кабінет міністрів розширив перелік платних номерних знаків, які мають підвищену пропозицію, та встановив ціни на них до 30 тисяч гривень.

Наразі можливість офіційно купити номерний знак із бажаною комбінацією цифр обмежена.

Передбачена покупка лише 18 комбінацій з чотирьох однакових цифр поспіль (1111, 2222, 3333, 4444, 5555, 6666, 7777, 8888, 9999) і в межах від 0001 до 0009. Інші номери видаються за звичайною ціною у простій послідовності, що призводить до корупційної складової процесу.

У зв’язку з цим Кабмін розширив перелік платних номерних знаків на автомобіль, які мають підвищену пропозицію, та встановив ціни на них.

Так, за номерний знак з чотирьох однакових цифр тепер потрібно буде заплатити 30 тисяч гривень, за послідовність у межах від 0001 до 0009 — також 30 тисяч гривень.

За знак із чотирьох цифр, три з яких поспіль однакові, — 10 тисяч, із чотирьох цифр з двома парами однакових — 10 тисяч, послідовних — 0123 або 1234–8 тисяч.

За знак із чотирьох цифр, три з яких однакові, але не підряд, — 4 тисячі, за знак із чотирьох цифр, де перша і третя, а також друга і четверта, або перша і четверта, і друга, і третя однакові, — також 4 тисячі.

Водночас видача або заміна всіх вказаних номерів з переліку для легкових автомобілів, які належать органам державної влади, буде коштувати всього 300 гривень.

Нагадаємо, що з 24 квітня українці можуть замовити та оплатити виготовлення індивідуальних номерних знаків онлайн, а отримати готовий номерний знак — у найближчому відділенні «Нової пошти», без жодного візиту до сервісних центрів МВС.


Автор: Ігор Бабаєв

5 серпня, 09:08 | Полтавщина | Цікаве

1. ИВЕН / 5 серпня, 09:21
без жодного візиту до сервісних центрів МВС.

пипец---купил-получил на новой почте-прикрутил и поехал---(А регистрация?)
а зачем отличать водителей---чтобы КОПЫ боялись их останавливать или что-бы знали заранее с кого можно а ского нельзя брать...

самый верный ответ наверное---больше не с чего уже пополнять казну (карман)---всё уже давно распределено и новой власти нечего сувать туда свой нос---потому что через какое то время они будут такиме-же....(общим КРУГОВАЯ порука....)
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації