Прачка, швачка й перукар

Прачка, швачка й перукар

Віднедавна спеціалісти цих професій поповнили штат Нехворощанського територіального центру соціального обслуговування. Вони працюють у відділенні адресної, натуральної та грошової допомоги.

Перукар Інна Балана надає послуги за зниженими тарифами пенсіонерам та особам з інвалідністю. У день вона обслуговує по 5–6 чоловік. Періодично виїздить у села Нехворощанської громади.

Також відвідувачі терцентру можуть скористатись послугами швачки Маргарита Кушко. Працює жінка на електричних швейних машинках.

Перукар і швачка працюють у одній кімнаті. Та після ремонту адмінприміщення їх мають «розселити» в окремі кабінети.

Посаду машиніста з прання та ремонту спецодягу займає Лариса Шажко.

Також у відділенні з’явилась посада робітника з комплексного обслуговування та ремонту будівель. Костянтин Карюк за пільгову плату виконує покіс трави і ремонт приміщень.


Автор: Ігор Бабаєв

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації