Успішний старт (фото)

Успішний старт

Так визначилися з темою організатори цьогорічного спортивно-пізнавального майданчика «Старт», котрий традиційно влаштовує Євангельська церква «Нове життя» (пастор Тарас Герасимчук). Майданчик існує вже протягом багатьох років саме влітку, коли дітлахи відпочивають. Цієї літньої пори віряни церкви, крім Царичанки, провели подібні майданчики і в Могилеві та Прядівці.

Три дні пролетіли стрімко. Але ж які це дні? Активні і пізнавальні. Дітлашки від 5 до 14 років на стадіоні «Діброва» займалися спортом, вели рухливий спосіб життя (ігри, стрільба з лука, футбол, стрибки на батуті, спускання з гірки), і одночасно виховувались духовно. У ненав’язливій формі учасникам майданчика прищеплювалися такі риси, як терпимість одне до одного, толерантність, доброта, чесність. Недаремно на чільному місці майданчика висіла листівка з 10 правилами поведінки: — слухатись наставників та працівників; — не говорити поганих слів (за одне лайливе слово давали писати 20 хороших слів — авт.); — не брати чужого; — наставник повинен знати, де ти!; — виконувати розклад дня; — всюди приходити вчасно (і дійсно, щойно заграла гарна музика, діти відповідально приходили на призначене місце — авт.); — брати активну участь у заходах; — підтримувати чистоту на території табору; — не піднімати руку на свого ближнього; — протягом всього перебування у таборі мати хороший настрій. Крім спорту, діти протягом дня займалися рукоділлям, співом, грою на інструментах, вивченням англійської мови та брали участь у Біблійних уроках. Духовні години були присвячені спілкуванню з Богом, розповідям про створення світу, усвідомлюванні людських гріхів та вихованню особистісного росту і розвитку. Діти вчились спілкуватися між собою з позиції доброти, неагресивності і любові. Про це нам розповіла директор майданчика «Старт» Галина Григорчук.

Третій день, заключний, був присвячений дітям, які проявили свої таланти у різних сферах. У влаштованому творчому конкурсі кожна здібна дитина продемонструвала свій хист і за це отримала подарунки. Присутні аплодували вісімнадцяти талантам, а наставники підхвалювали і підтримували конкурсантів. Маленькими таборянами опікувались 25 молодих волонтерів з Царичанки, Могилева, Кривого Рогу, Західної України і навіть з далекої Америки. У мистецькому конкурсі діти танцювали, співали, розповідали вірші, показували свої малюнки, поробки з витинанки, вироби з декоративних квітів, вишивані роботи, демонстрували математичні здібності та вправлялися з м’ячем. Усі учасники майданчика отримали солодкі подарунки, порцію хороших слів та уваги. Куратор просвітницької програми Сергій Губеня провів духовну бесіду про Божу милість, віру, любов і терпимість. Про творення добрих справ, світло і темряву, про особисту відповідальність перед Всевишнім. Пастор церкви Тарас Герасимчук зауважив, що вони дуже старалися для дітей, втомлені, але щасливі. Подякував батькам за дітей і побажав, щоб ті зростали хорошими людьми. Від організаторів присутні батьки отримали подарункові набори духовної літератури. Загалом спортивно-пізнавальний майданчик у Царичанці відвідали понад 120 дітлахів.


Автор: Олена Маренич

1. orakul / 4 серпня, 10:31
"брали участь у Біблійних уроках. Духовні години були присвячені спілкуванню з Богом, розповідям про створення світу, усвідомлюванні людських гріхів та вихованню особистісного росту і розвитку.."

І як все це назвати? І свідомі будуть мене переконувати, що совєти ні за що вібравляли попів і прочих пасторів на Соловки. Та, блін, мало відправляли. А оті спілкувателі тіпа з Богом якого х.рена не попросили його хоча б війну зупинити. І якщо вони виховують дітлахів так званій толерантності, неагресивності і т.п. нєпротівлєнію злу, то пішли б та розповіли атошникам що не гоже вбивати ближнього і навязувати ближньому свою думку і своє бачення історії. Чи на Донбасі живут не ближні? А ще цікаво було б довідатися що вони там калякали про створення світу. Невже не цікаво? Взяли б і нам в Ехо написали. Мінус журналістам.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації