Із міжнародної олімпіади з інформатики та астрономії полтавські учні привезли 4 медалі

Із міжнародної олімпіади з інформатики та астрономії полтавські учні привезли 4 медалі

Одну золоту, дві срібні та шість бронзових медалей здобули українські школярі на міжнародних олімпіадах з інформатики та астрономії. Фінал змагання з інформатики проходив у Баку (Азербайджан), а з астрономії в місті Кестхей (Угорщина).

Учасниками олімпіади з інформатики стали 335 школярів з 88 країн світу, повідомляє Міністерство освіти та науки. Україну представляли четверо учнів Полтавського ліцею-інтернату при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені Макаренка. Кожен наш учасник повернувся додому з медалями:

  • «золото» - Назарій Деньга, учень 11-го класу;
  • «срібло» - Софія Мельник, учениця 10-го класу;
  • «срібло» - Андрій Куц, учень 10-го класу;
  • «бронза» - Максим Зуб, учень 11-го класу.

Науковим керівником команди став Віталій Бондаренко, асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Олімпіада з астрономії проходила поетапно у двох угорських містах: Хевіз та Кестхей. Загалом там змагалися 270 учасників із 47 країн.

До складу команди, яка представляла Україну, увійшло п’ятеро учнів: Павло Гілей,  учень 11-го класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. І. Франка; Андрій Довбуш, учень 11-го класу Українського фізико-математичного ліцею КНУ ім. Т. Шевченка; Таїсія Карасьова,  учениця 11-го класу Українського фізико-математичного ліцею КНУ ім. Т. Шевченка; Олександр Кухар,  учень 11-го класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. І. Франка; Михайло Цисін, учень 11-го класу Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер”.

Кожен із них здобув бронзову медаль. Науковим керівником команди став доцент Київського національного університету Володимир Решетник.


Автор: прес-служба Полтавської ОДА


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації