Чи є життя без свинарника?

Чи є життя без свинарника?

Після припинення діяльності свинокомплексу «Сільські традиції», Білицька селищна рада втратила по меншій мірі мільйон гривень щорічних податкових надходжень. Але попри це, керівництво селища говорить, що ситуація із виконанням бюджету є нормальною. А чисте повітря із запасом компенсує усі втрати.

Під час останньої за ліком сесії Кобеляцької райради депутат Анатолій Таранушич публічно поцікавився у присутнього на зібранні білицького селищного голови Юрія Латиша станом справ із виконанням місцевого бюджету. Зокрема, він запитав, чи дійсно селищна рада відмовилася від коштів за оренду землі, що надходили від колишнього підприємства з вирощування свиней.

Дещо пізніше Юрій Латиш більш детально роз’яснив ситуацію для читачів «ЕХО». Він нагадав:

— Договір оренди землі між Білицькою селищною радою і підприємством «Сільські традиції» не продовжили селищні депутати. Таке рішення було прийняте на сесії ще два роки тому. Депутати і громадськість побоювалися, що в разі продовження договору, на місце «Сільських традицій» прийде інший власник і знову облаштує в селищі свинарник. Потім були кілька судових засідань, які підтвердили легітимність депутатського рішення. Так, ми втратили 1 мільйон 700 тисяч гривень. Хоча «Ясні зорі» продовжують сплачувати земельний податок. Але це менша сума. Але натомість біличани були позбавлені проблеми постійного смороду і забрудненого довкілля, що, на мою думку, важливіше, аніж гроші.

Що відбувається на колишньому підприємстві з вирощування свиней зараз, Юрій Латиш не знає. І вважає, що ситуація із наповненням бюджету і виконанням програм із розвитку селища є нормальною. За його словами, зараз продовжуються роботи з ремонту доріг у селищі. На це виділено 600 тисяч гривень. Зробити можна було б і більше, але 400 тисяч гривень білицькі депутати відали на утримання місцевої лікарні.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

17 серпня 2019, 10:15 | Кобеляки | Фінанси
1. ИВЕН / 17 серпня 2019, 11:31
оренди не має--а податки земельні приймає-(як таке можливо?)
2. alist / 18 серпня 2019, 08:49
Та нормально все, ось дочекаємось 2020р., подивимось на нові декларації Латиша і Ко. і побачимо що в селищі все стало нормальніше відсотків на 30-40 проти цього року. Що є кращим доказом процвітання, як не зарплати чиновників (і їх зростання)?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації