Чотири громади хочуть у Полтаву, одна — у Кременчук

Чотири громади хочуть у Полтаву, одна — у Кременчук
Звернення до обласних депутатів сподобалось не всім

Таку інформацію повідомив голова Кобеляцької райради Володимир Кішінський.

Минулого четверга районні обранці зібралися на чергове засідання, аби повідомити керівництву області свою позицію щодо проекту формування нового адміністративно-територіального устрою, запропонованого Мінрегіоном, та укрупнення районів. На зібрання прибули представники місцевих рад.

Голова райради Володимир Кішінський зачитав присутнім лист-звернення.

У тексті вказано, що Кобеляцький район має особливе географічного положення, відповідно з яким частині громад вигідніше об’єднатися з Кременчуком, а частині — із Полтавою. Тому, враховуючи Перспективний план формування об’єднаних громад, депутати попрохали врахувати бажання Озерянської ОТГ увійти до складу Кременчуцького району, а Білицької, Бутенківської, Вільховатської та Кобеляцької — до Полтавського.

Нагадаємо, що за перспективним планом шість сільських рад  (Озерянська, Григоро-Бригадирівська, Комендантівська, Лучківська, Світлогірська та Шенгурівська) мають об’єднатися в Озерянську громаду.

Із приводу змісту листа виступив голова Кобеляцької міськради Олександр Копелець. Він нагадав присутнім, що жителі міста складають третю частину населення району. Їхньої думки з приводу майбутнього укрупнення районів ніхто не запитував. Тому зараз депутати приймають однобоке рішення.

Та все ж, за звернення проголосували 21 із 23 присутніх у залі депутатів.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

16 серпня 2019, 15:29 | Кобеляки | Політика
1. Ltava / 17 серпня 2019, 11:45
Де ви бачили громади? Чому ви перебираєте на себе право вирішувати хто куди хоче?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації