Вхід | Реєстрація

До 80% автобусів у Полтаві технічно застаріли

— У будні по Полтаві їздить близько 60 тролейбусів, а також 40 автобусів великої, 138 автобусів середньої й 114 — малої пасажиромісткості. .
Крім них, для забезпечення потреб пасажирів на різні маршрути виходить 80 маршруток, — розповів сьогодні під час прес-конференції заступник начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв`язку Полтавського міськвиконкому Ігор Верига. Він запевнив, що в години пік, а це переважно зранку, коли люди поспішають на роботу, кожні 5 хвилин до зупинки підходить новий транспорт.
За словами пана Ігоря, весь цей транспорт працює на 62-х затверджених міськвиконкомом маршрутах.
— На сьогоднішній день господарську діяльність здійснюють 14 автопідприємств та 18 автомобільних перевізників — фізичних осіб, — повідомив Ігор Верига.
Серед основних пасажирських перевізників, які задіяні на міських маршрутах, помітну роль відіграє КП «Полтаваелектроавтотранс»: щодня по місту їздять 60 тролейбусів та 18 автобусів марки «Богдан» цього підприємства. СП «Умак» та ПП «Автомир» виставляють кожен день на маршрути 40 та 73 автобуси відповідно. На всі автобусні маршрути проводяться конкурси з визначення автомобільних перевізників, з переможцями яких укладаються відповідні договори на здійснення перевезень пасажирів. В залежності від виконання умов конкурсу, договір укладається на термін від одного до трьох років. У разі порушення умов перевезення, договори з перевізниками розриваються та призначається новий конкурс.
— Ось нещодавно ми розірвали договір з одним автоперевізником на здійснення перевезень пасажирів за маршрутом № 41 «Огнівка — ГРЛ (через Центр)», — зазначив Ігор Верига.
За словами пана Ігоря, керівники транспортних підприємств значно сповільнили оновлення автопарку. За минулий рік було придбано лише чотири нових автобуси.
— Це при тому, що 60-80% транспорту технічно застаріли і не відповідають сучасним нормам, — заявив Ігор Верига.
Всі автоперевезники, які отримали право здійснювати перевезення пасажирів у місті, заключили додаткові договори з полтавським підприємством «Елмеханіка» на встановлення геонавігаційних приладів, тобто автомобільні GPS-навигатори. Такі датчики встановлені вже на 63 транспортних засобах. Як пояснив Ігор Верига, гроші на встановлення приладу давали самі автоперевізники, ціна одного такого датчика сягає близько півтори тисячі гривень. У майбутньому планується встановити ще 380 таких пристроїв. Крім того будуть встановлені пристрої обліку пасажирів, датчики витрати палива, суматори натиску на гальмівну педаль та засоби зв’язку з водієм. За словами Ігоря Вериги, все це робиться з метою чіткого контролю за пересуванням транспортного засобу та підвищення якості послуг з перевезення пасажирів.


Автор: Ярослав КАДУК, www.poltava.pl.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації