Нове авто для озерянських рятувальників

Нове авто для озерянських рятувальників

Пожежна команда, яка дислокується в селі Озера, невдовзі отримає спецавтомобіль ЗІЛ-131.

У червні минулого року очільники шести сільських рад уклали договір про створення спільного пожежного підрозділу, який обслуговуватиме південно-західну частину Кобеляцького району. У проекті з покращення стану протипожежної безпеки беруть участь Озерська, Світлогірська, Шенгурівська, Григоро-Бригадирівська, Лучківська і Комендантівська сільради.

Пожежна частина, що обслуговує південно-західну частину району, знаходиться в Озерах. Спецавтомобіль, на якому виїжджають рятувальники, давно застарів і потребує оновлення. Тому учасники проекту з міжмуніципального співробітництва вирішили оновити транспорт. Вони взяли участь у конкурсі проектів розвитку територіальних громад, де стали переможцями і отримали з обласного бюджету 660 000 гривень.

21 серпня на онлайн-платформі відкритих торгів «Прозорро» з’явився тендер «Пожежно-рятувальний автомобіль для пожежогасіння і проведення рятувальних робіт (автоцистерна пожежна АЦ-40 на базовому автомобільному шасі ЗІЛ-131 або еквівалент). Його оголосила місцева пожежна команда № 2 села Озера.

У документації вказано, що вартість авто має становити 1 330 000 гривень. Джерело фінансування закупівлі: субвенція обласного бюджету — 665 000 гривень, субвенція п’яти сільських рад (Світлогірської, Лучківської, Шенгурівської, Григоро-Бригадирівської, Комендантівської) — 483 125, кошти Асоціації фермерів і приватних землевласників — 66 500, кошти Озерянської сільради — 115 375.

Автомобіль повинен мати навісний пристрій — поворотний відвал для чищення снігу (навісний з гумовими ножами, армованими металом). Вміст цистерни для води — від 3,5 до 3,9 кубічного метра.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій завершується 6 вересня. Аукціон відбудеться за три дні.

Отож, невдовзі озерянські рятувальники отримають новий автомобіль. Якщо, звичайно, продавці авто подадуть заявки.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

1 вересня 2019, 10:23 | Карлівка | Суспільство
1. ИВЕН / 1 вересня 2019, 11:20
131-та це ж советське-сепары-чому не піддержуєте українського чи СНГ виробника?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації