Електронна черга до лікаря: перспективи і проблеми

Електронна черга до лікаря: перспективи і проблеми

Щоб «електронно» записатися на прийом до лікаря, доведеться зачекати. До зими. Але вже зараз медики думають не лише про переваги нової послуги, а й про проблеми, які можуть виникнути.

Любов Коломієць, керівник Кобеляцького Центру ПМСД, упевнена, що до кінця 2019 року жителі Кобеляк зможуть записуватися на прийом до сімейних лікарів дистанційно, з допомогою інтернет-зв’язку. Зараз програмісти допрацьовують технічні моменти.

Керівник погоджується, що введення такої послуги суттєво покращить рівень надання і отримання послуг. Дійсно, сидячи у себе вдома за комп’ютером або через смартфон, можна записатися на прийом до сімейного лікаря і потім прийти у визначений час і отримати допомогу чи консультацію спеціаліста.

Але Любов Коломієць не приховує і того, що можуть виникнути проблеми, до вирішення яких потрібно готуватися вже сьогодні. Скажімо, «електронна черга» може спровокувати такий собі конфлікт поколінь. Молодь, маючи смартфони, буде охоче користуватися послугою. А от люди старшого покоління, особливо пенсійного віку, далеко не завжди уміють використовувати електронні гаджети.

Любов Коломієць каже:

— І от уявімо таку ситуацію: приїжджає на прийом до сімейного лікаря пенсіонерка із якогось села. Вибрала час, потратила гроші на автобусний квиток. Прийшла до медика, а в нього вже весь день розписаний. І люди чергу зайняли, користуючись Інтернетом. Що робити?

Тому медики зараз намагаються розробити якийсь алгоритм дій, прорахувати різні ситуації, які можуть виникнути після запровадження електронної черги. Щоб у наступному мінімізувати ризики і проблеми.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

1 вересня 2019, 12:20 | Кобеляки | Спорт і здоров'я
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації