Біличани знову перші

Біличани знову перші

Селищні спортсмени третій рік поспіль здобувають перемогу в головних змаганнях Кобеляцького району.
14 вересня на стадіоні «Колос» відбулася традиційна районна спартакіада з нагоди Дня фізичної культури та спорту. У програму спартакіади були включені змагання з легкої атлетики (естафета 4 по100 м), підтягування, гирьового спорту, армспорту та перетягування канату.

У змаганнях взяли участь 14 команд колективів фізкультури сільських громад із Біликів, Бутенок, Вільховатки, Вітрової Балки, Дашківки, Дрижиної Греблі, Іванівки, Озер, Павлівки, Підгори, Придніпрянського, Червоних Квітів, Шенгурів та аграрного ліцею.

У легкоатлетичній естафеті сильнішими виявилися спортсмени з Озер, які показали найкращий результат — 0,51,06 секунди, друге місце посіла команда з Придніпрянського, третє виборов колектив з Іванівки.

У наступному виді змагань, підтягуванні на перекладині, третє місце зайняли представники Шенгурів Сергій Біденок і Владислав Сядро, — 42 рази, друге — підгоряни Віталій Гамаль і Володимир Голтвянський, — 43 рази, а перемогли озеряни Олександр Сезченко і Максим Адамов, — 50 разів.

Серед гирьовиків рівних не було силачам із Озер Сергію Куземі й Віталію Китиці. Другу сходинку посіли білицькі спортсмени Сергій Петров та Володимир Нестеренко. Третіми були гирьовики з Вітрової Балки Микола Нестеренко і Максим Телятник.

Рукоборці змагалися у двох категоріях: до 80 кілограмів і +80. У підсумку, 1–2 місце розділили між собою колективи з Підгори та Вітрової Балки. Замкнула трійку лідерів команда з аграрного ліцею.

За підсумками набраних балів, перше місце в загальнокомандному заліку посіла команда з Біликів, на другій сходинці п’єдесталу — колектив із Озер, третіми стали спортсмени з Придніпрянського.


Автор: Роман МІЛЬКО, представник спорторганізації «Колос»

19 вересня 2019, 12:21 | Кобеляки | Спорт і здоров'я
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації