Як пояснили представники компанії-виробника: «Колектори гарантують отримання до 60% від річної потреби у гарячому водозабезпечення і можуть використовуватись з ранньої весни до пізньої осені, а в інший час колектори можуть слугувати для попереднього часткового підігріву води у системах опалення, знижуючи при цьому витрати на традиційні види палива». Також польські експерти зазначили, що ці колектори будуть використовуватися студентами для наукових досліджень, а лабораторія, яку планують тут побудувати має бути кращою ніж існуюча нині у Кракові.
На конференції виступили польські студенти, які майже тиждень перебували з навчальним візитом у нашому місті, та студентка факультету Економіки та менеджменту Анастасія Семенова. Їх наукові пошуки спрямовані на вивчення нетрадиційних джерел виробництва енергії та впровадження енергозберігаючих технологій в промисловості та аграрному бізнесі.
На початок травня запланований навчальний візит полтавських студентів-аграріїв до Кракова для ознайомлення з польськими науковими розробками у сфері енергозбереження. Також планується ввести дисципліну, яка детально вивчатиме проблему енергозберігаючих технологій у студентів випускних курсів. Про це зазначив ректор академії Віктор Писаренко.