Вхід | Реєстрація

Фізіотерапевтичне відділення не закривають

Фізіотерапевтичне відділення не закривають

Ледве не щотижня до редакції надходить інформація, так чи інакше пов’язана з наданням медичних послуг. Називати її позитивною не доводиться. Адже в основному мова йде про скорочення лікарняних ліжок, посад медиків, а то й цілих медичних закладів. Так, минулого тижня до редакції зателефонувала жителька райцентру і розповіла про те, що в ЦРЛ закривають фізіотерапевтичне відділення.

Жінка, повідомивши таку новину, задала риторичне запитання:

— А в мене дитина хворіє. Фізпроцедури потрібні. Їздити для того, щоб їх пройти, у Полтаву чи Кременчук — це зовсім не смішно. Що ж нам робити тепер?

Головний лікар районної лікарні Володимир Казирод спростував цю інформацію. Він запевнив, що фізіотерапевтичне відділення в центральній районній лікарні не припинятиме свою роботу. Але підтвердив, що там було проведене скорочення персоналу.

Казирод пояснив:

— Коли розпочинався пілотний проект реформування первинної ланки медицини в Полтавській області, представники Національної служби здоров’я говорили про те, що будуть фінансувати 56 видів послуг, які ми надаємо. Але потім з 1 квітня поточного року грошей не виділили. Говорять про фінансування з Нового року. Щоправда, не уточнюють, із якого саме нового року. А виділяти кошти на утримання саме фізіотерапевтичного відділення навіть не обіцяють. Фактично на ці послуги заробляють інші лікарі. Але, не дивлячись на цю ситуацію, закривати відділення ніхто не збирається. Жителі району, як і раніше, можуть отримати такі процедури, як УВЧ, інгаляції, електрофорез, у Кобеляках. Так, ми скоротили дві посади медсестер у цьому відділенні. Але це — вимушений захід, зважаючи на незначну кількість пацієнтів. Перевірка журналів прийому пацієнтів чітко свідчить, що послугами фізкабінету користуються пацієнти лише із терапевтичного, травматологічного і ЛОР відділень.

Медики, які працюють у фізіотерапевтичному відділенні, під час невеличкої екскурсії продемонстрували все наявне обладнання. Воно відповідає сучасним вимогам. Скористатися послугами фізкабінету одночасно можуть шестеро хворих.

Так що найближчим часом, будемо говорити про півроку, закривати фізіотерапевтичне відділення не будуть і хворим не доведеться їздити в Полтаву, щоб провести інгаляції. А ось що буде далі? Зважаючи на те, що держава постійно не виконує обіцянки щодо фінансування медицини, а органи місцевого самоврядування не поспішають виділяти гроші на медицину, віддаючи перевагу футболу, паркам і клубам, може статися все.

 

P. S. Наші читачі постійно запитують і про майбутню долю неврологічного відділення. Ми повернемося до цієї теми через тиждень-два.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
26 вересня 2019, 17:50 | Кобеляки | Спорт і здоров'я
1. Lion2020 / 27 вересня 2019, 01:01
А яке ж там обладання відповідає сучасним вимогам?!
2. ИВЕН / 27 вересня 2019, 09:41
держава постійно не виконує обіцянки щодо фінансування медицини, а органи місцевого самоврядування не поспішають виділяти гроші на медицину,

хтось десь колись буцімто говорив що в нашій хатині медицина безкоштовна і хатина гарантує це (а нам пропонують не читати толмуди і тупо платитиз своєї кишені)-і при чім до медицини сільський чи місцевий бюджет...
3. Ltava / 28 вересня 2019, 18:54
2.ИВЕН
«держава постійно не виконує обіцянки щодо фінансування медицини, а органи місцевого самоврядування не поспішають виділяти гроші на медицину,»

Ви проголосували ?!!! Насолоджуйтеся результатами :)))))))))))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації