«Колос» вдома перемагає одного з лідерів

У неділю, 29 вересня, «колосяни» в рамках ХІV туру першості Полтавської області з футболу серед команд І ліги грали вдома з одним із лідерів групи — командою «Зіньків­1604».

Господарі з перших хвилин матчу захопили ініціативу і вже на третій хвилині Олексій Мунько заробив пенальті. До м’яча підійшов сам постраждалий, але, на жаль, влучив у поперечину воріт суперника. Перша 100­відсоткова нагода відзначитися була змарнована.

Гравці «Колоса» не збиралися зупинятись. На 20 хвилині Андрій Шимбаков подав із кутового, а Олег Галькович головою вдало замкнув передачу і відкрив рахунок у матчі. За кілька хвилин схожа ситуація виникла ще раз, та Андрій Ліновицький пробив над поперечиною. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів.

У другій половині матчу картинка гри дещо змінилася. Зіньківці, перехопивши ініціативу, почали створювати небезпечні моменти біля воріт «Колоса», та впевнені дії голкіпера Ярослава Соловйова зводили нанівець зусилля суперників. Кобеляцькі футболісти, у свою чергу, почали діяти на контратаках і в одній з них Галькович із правого флангу подав на Шимбакова. Андрій скористався нагодою подвоїти рахунок, замкнувши головою передачу партнера — 2:0.

Після другого пропущеного голу гравці «Зіньків­1604» почали дещо насідати на Соловйова. Та все, на що спромоглися гості, — відквитати один гол уже в самому кінці матчу. Отже, «Колос» вдома перемагає «Зіньків­1604» із загальним рахунком 2:1.

Юнацький склад «Колоса» впевнено переміг своїх суперників з  рахунком — 3:0. Уже на 30 секунді матчу Дмитро Сіріціану відкрив рахунок. У першому таймі результат мав, принаймні, подвоїтися, але м’яч вперто «не йшов» у ворота зіньківських юнаків, попадаючи то в поперечину, то в штангу. У другій 45­хвилинці «колосяни» вдало зіграли на контратаках, забивши ще двічі. Голи забивали Артем Лавриненко і Антон Новицький. Слід також виділити гру Єгора Рибки, який тричі відзначився асистами.

Результати інших матчів: «Чутове» (Чутове) — ФК «Динамо» (Решетилівка) — 3:1 (юнаки 0:0), «Авангард» (Яреськи) — «Псел» (Гадяч) — 5:0 (юнаки 0:2), «Базиль» (Базилівщина) — «Маяк» (Котельва) — 4:1(юнаки 1:1).

Чемпіонат Полтавської області з футболу (І ліга)

Районний чемпіонат

28 вересня відбулися ігри ХVІІ туру чемпіонату та ХІІІ туру першості спорторганізації «Колос» із футболу. І ліга: «Лан» — «Прапор» — 4:4, «Урожай» — «Сокіл» — 2:0, «Локомотив» — «Спарта» — 4:1, «Дрижина» — «Озера» — +:–, «Маяк» — «Іванівка» — 2:0, «Котовське» — «Червоні Квіти» — +:–; ІІ ліга: «Оріль» — «Астарта» — 0:1, «Колос» — «Спартак» — 3:0, «Дашківка» — «Придніпрянське» — 6:5, «Водник» — «Стріла» — 3:0, «Дніпро» — «Бродщина» — 1:1.

Анонс

5 жовтня відбудуться ігри ХVІІІ туру чемпіонату та ХІV туру першості спорторганізації «Колос» в Кобеляцькому районі з футболу.

Зустрінуться такі пари команд: (І ліга) «Прапор» — «Урожай», «Сокіл» — «Локомотив», «Спарта» — «Дрижина», «Озера» — «Маяк», «Іванівка» — «Котовське», «Червоні Квіти» — «Лан»; (ІІ ліга) «Астарта» — «Колос», «Спартак» — «Дашківка», «Придніпрянське» — «Водник», «Стріла» — «Дніпро», «Бродщина» — «Оріль». Початок матчів — о 16:00.

6 жовтня кобеляцький «Колос» в рамках ХV туру першості Полтавської області з футболу гратиме вдома з яреськівським «Авангардом».

Початок матчів — о 13.00 (юнаки), о 15.00 (дорослі).

Георгій Горгола став першим серед ветеранів

28­29 вересня в Харкові, у приміщенні шахового клубу «Шахрад» Харківського університету радіоелектроніки, проходив 14­й шаховий турнір пам’яті радянського гросмейстера Володимира Савона.

У турнірі взяли участь 86 шахістів з різних куточків України. Змагання проходили за швейцарською системою з 9 турів з контролем 25 хвилин кожному учаснику на всю партію. Серед учасників був і наш земляк, шахіст із Біликів Георгій Горгола. Він успішно розпочав турнір, здобувши перемогу в першому турі. У другому турі жереб звів його в протистоянні з гросмейстером міжнародного класу Михайлом Сіманцевим. У підсумку, Сіманцев здобув перемогу. Однак наш земляк, здобувши 5 перемог при трьох поразках і одній нічиїй, набрав 5,5 очка і посів 1 місце серед ветеранів у номінації 50+. Загальне місце — 26 (і був, до речі, 26 за рейтингом).

Боротьба за перемогу була досить напруженою, адже 5 шахістів набрали по 7 очок. Перше місце посів майстер спорту з Полтави Олексій Соловчук, який на 0,5 бала коефіцієнту випередив міжнародного гросмейстера, тренера жіночої збірної України Михайла Бродського (Харків). Замкнув чільну трійку майстер ФІДЕ Олександр Юровських (Одеса).

Автор: Роман МІЛЬКО, представник спорторганізації «Колос»

3 жовтня 2019, 10:10 | Кобеляки | Спорт і здоров'я