Міністерство культури підтримує перехід на «цирк без тварин»

Міністерство культури підтримує перехід на «цирк без тварин»

Мінкульт припиняє придбання нових тварин та створює робочу групу, що має якомога швидше розробити план виведення тварин із державних цирків.

Про це написав у Фейсбук засвновник руху UAnimals Олександр Тодорчук. Він запевнив, що мав персональну зустріч із міністром культури, молоді та спорту Володимиром Бородянським, і позиція міністерства – що цирки мають бути без тварин.

“Попереду нас очікує протидія цирків та створення максимально гуманного до тварин плану. Але головне – вперше маємо чітку і однозначну позицію міністерства”, – зазначив він.

У свою чергу, Бородянський теж висловив своє бачення проблеми у Фейсбук.

“Я вважаю, що Україна якомога швидше має стати державою, де буде відсутнє таке ганебне явище як цирк з тваринами. І я радий, що в моїй команді є люди, які безумовно поділяють цю позицію”.


9 жовтня 2019, 11:00 | Полтавщина | Цікаве
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації