На сесію в Нехворощу викликали поліцію

На сесію в Нехворощу викликали поліцію
Юрій Мовчан: «Відкриємо відділення терцентру, а потім — лікарню»

Щоправда, до правоохоронців телефонували не місцеві депутати, а житель Бутенок Павло Гунжель.
4 жовтня відбулась чергова сесія Нехворощанської сільської ради. Головне питання зібрання — яку установу відкрити на базі колишньої «терапії»: відділення цілодобового догляду за людьми похилого віку чи дільничну лікарню.

Частина присутніх на сесії депутатів і жителів громади емоційно виступали стосовно ситуації, що склалася навколо закриття в Нехворощі стаціонару. Дехто звинувачував у цьому сільського голову Юрія Мовчана. Закидали йому і відповідальність за ліквідацію місцевої автостанції, невиконання своїх службових обов’язків і тому подібне. А військовий пенсіонер із Нових Санжар Віталій Нетесе узагалі оголосив недовіру голові громади.

Очільник Нехворощанської ОТГ нагадав, що терапевтичне відділення закрилось через малу кількість пролікованих. І це не його рішення, а реформа Міністерства охорони здоров’я.

За інформацією прес-служби, Мовчан запропонував половину приміщення терапії віддати під відділення цілодобового догляду, що працюватиме при терцентрі, іншу частину — під дільничну лікарню. Там розміститься і бригада екстреної допомоги. У такий спосіб будівля буде опалюватися.

Зі слів сільського голови, слід відкрити відділення при терцентрі, а далі працювати над відкриттям лікарні. Мовчан гарантував, що в першу чергу будуть працевлаштовані люди, звільнені з терапевтичного відділення. І пообіцяв всіляку допомогу Ганні Малохатько, якій пропонували очолити дільничну лікарню. А якщо питання щодо відкриття «зависне», то доведеться думати, де зимуватиме бригада екстреної медичної допомоги, яка не може сидіти без тепла. Оскільки опалювати незадіяне приміщення — це нецільове використання коштів.

Депутати не підтримали пропозицію Мовчана. Із 17 присутніх 8 проголосували «проти», а 7 «утримались».

На сесії був присутній бутенківський активіст Павло Гунжель. Спершу він оголосив із трибуни, що лікарня в Нехворощі закрита незаконно. А після голосування Гунжель призупинив хід сесії і оголосив, що голова і секретар вчинили кримінальне правопорушення: голосування проводилося підняттям рук і підписами депутатів у протоколі. Він закликав дільничного інспектора, аби той склав протокол. Поліцейський не відреагував на заяви активіста, і тоді той почав телефонувати в поліцію, заважаючи проведенню сесії.
Під кінець пленарного засідання в Будинок культури приїхав наряд поліції, які разом із дільничним опитали Мовчана та кількох свідків і склали протокол. А голова сільради написав зустрічну заяву на Гунжеля за блокування сесії.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

14 жовтня 2019, 09:00 | Нові Cанжари | Суспільство
1. Ltava / 14 жовтня 2019, 11:46
"""А голова сільради написав зустрічну заяву на Гунжеля за блокування сесії."""
головна мета -впізнаваність -виконана а що проблема не вирішена то єрунда :))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації