«Колос» із двома пенальті програє «Чутовому»

13 жовтня кобеляцький «Колос» в заключному турі першості Полтавської області з футболу серед команд І ліги програв на виїзді команді «Чутове».

Із перших хвилин матчу господарі захопили ініціативу та почали перевіряти нашого голкіпера. Результат не забарився. Уже на 5 хвилині арбітр призначив 11­метровий штрафний удар у ворота «Колоса» і рахунок став 1:0 на користь «Чутового». На 10 хвилині господарі  забили другий гол і також з пенальті, який був призначений в досить суперечливому моменті.

Можливо, «колосянам» далася взнаки втома після суботніх матчів, можливо — якість газону, адже в першому таймі вони навіть не спромоглися створити небезпеку біля воріт чутівців.

Тож перша половина гри так і завершилася з рахунком 2:0.

По перерві наші земляки, оговтавшись, почали пробивати по воротах господарів. Небезпечно вривався в карний майданчик Сергій Литвин, але в останній момент відпустив м’яча, після чого «круглий» підступно вдарився в штангу та викотився за межі поля. Ще декілька разів «колосяни» виконували стандарти, але, на жаль, вони не закінчувалися взяттям воріт суперників. Чутівці, у свою чергу, забили втретє.

Кобеляцькій команді в цій грі не вистачало бійцівських якостей та дисципліни, які були їм притаманні протягом усього турніру.

Отож, «Колос» не зміг завершити першість на мажорній ноті та поступився в останній грі — 0:3.

Юнацький склад «Колоса» також програв своїм суперникам з рахунком 1:3. Голом за наших юнаків відзначився Дмитро Сіріціану.

У інших матчах групи «Базиль» (Базилівщина) програв ФК «Динамо» (Решетилівка) — 1:3 (юнаки 5:0), «Авангард» (Яреськи) переміг «Зіньків­1604» (Зіньків) — 2:0(+: ­), а «Псел» (Гадяч) мінімально обіграв «Маяк» (Котельва) — 2:1 (2:0).

ФК «Кобеляки» поступилися лідерам

На вихідних відбулися матчі 17 туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд вищої ліги. ФК «Кобеляки» на виїзді зіграли проти лідера змагань «Олімпії» з Савинців. Матч завершився поразкою «кобелячан» із рахунком 0:2. Юнаки поступились 0:7.

Також у цьому турі зіграли: «Інваспорт» (Полтава) — «Лубни» (Лубни) — 3:0 (юнаки 0:2.), СК «Полтава» (Полтава) — «Великі Кринки» (Великі Кринки) — 5:1 (+: ­), «Колос» (Великі Сорочинці) — ФК «Дружба» (Очеретувате) — 2:0 (юнаки 2:4), «Ворскла» (Полтава) — «Легіон» (Полтава) — 0:2 (0:0).

Районний чемпіонат

Минулої суботи відбулися ігри ХІХ туру чемпіонату та ХV туру першості спорторганізації «Колос» в Кобеляцькому районі з футболу. Зафіксовані такі результати: (І ліга) «Червоні Квіти» — «Прапор» — 1:5, «Локомотив» — «Урожай» — 2:0, «Дрижина» — «Сокіл» — 9:0, «Маяк» — «Спарта» — 4:0, «Котовське» — «Озера» — 5:4, «Лан» — «Іванівка» — 1:0: (ІІ ліга) «Бродщина» — «Астарта» — 1:4, «Дашківка» — «Колос» — 2:3, «Водник» — «Спартак» — 1:0, «Дніпро» — «Придніпрянське» — 1:3, «Оріль» — «Стріла» — 2:1.

Анонс

19 жовтня відбудуться ігри чергових турів. Зустрінуться такі пари команд: (І ліга): «Прапор» — «Локомотив», «Урожай» — «Дрижина», «Сокіл» — «Маяк», «Спарта» — «Котовське», «Озера» — «Лан», «Іванівка» — «Червоні Квіти»;

(ІІ ліга) «Астарта» — «Дашківка», «Колос» — «Водник», «Спартак» — «Дніпро», «Придніпрянське» — «Оріль», «Стріла» — «Бродщина». Початок матчів — о 15:00.