І діти народжуються, і весілля граються

І діти народжуються, і весілля граються

Вересень місяць у Царичанському районі став багатий на народження дітей та весілля.

Про це ми повідомляємо, спираючись на дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Магдалинівському, Петриківському, Царичанському районах. Згідно інформації начальника відділу Світлани Кіріченко, у вересні народилося 19 діток: 10 хлопчиків і 9 дівчаток. Серед  рідковживаних і незвичних імен були Захар, Артур, Кіра, Ніка, Тимур, Мілана та Аміне. Одружилося в цьому місяці 17 пар. Розірвали шлюб — дві пари. Щоб змінити ім’я, до відділу звернулися 4 громадян. Відійшло в інші світи 37 мешканців району.

У серпні, останньому місяці літа, кількість одружень теж була чимала. Шлюб зареєстрували 16 пар, а розірвали — три пари. Майже у два рази менше, ніж у вересні, народилося малят: четверо дівчаток на ймення Тетяна, Олександра, Ірина, Єлизавета та четверо хлопчаків з іменами Володимир, Назар, Гліб і Вадим. Нами помічено, що на сьогодні часто батьки називають своїх доньок Олександрами. Таке ім’я досить поширене.

Померло в серпні 21 громадян, у основному, люди старшого віку.


Автор: Олена Маренич

20 жовтня 2019, 10:16 | Царичанка | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації