Із кого починається безпека (фото)

Із кого починається безпека
Білицькі діти вивчали Правила дорожнього руху

Безпека починається не з літери «Б», а з тебе!»— одне з гасел наймасштабнішого безпекового змагання шкіл Хештег-Марафону #SpeakUpUkraine.

Дотримання Правил дорожнього руху було і залишається актуальним питанням сьогодення. Дізнавшись про Всеукраїнські змагання з безпеки дорожнього руху, опорний заклад «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» без вагань вирішив долучитися. Конкурс цікавий тим, що до складу команди входять і учні, і вчителі, і батьки. Оскільки школа громадсько-активна, то всіх бажаючих неможливо було втиснути в рамки умов конкурсу. Лише 10 чоловік, найбільш підготовлених, змогли взяти учать у змаганнях. До складу команди увійшли: учениці 2‑Б класу — Бабенко Анастасія та Педченко Тетяна; 7‑Б класу — Чаричанська Дарія та Меджидова Златослава; учні 10 класу — Палішко Альона та Томків Юрій; учителі — Гармаш Марина та Чишкала Анастасія; батьки — Бабенко Анжела та Іванко Вікторія.

Змагання складаються з ІV етапів. Тема І етапу, який тривав з 30 вересня по 14 жовтня 2019 року, — «Моя Безпека на дорозі». Наша команда обрала підтему «Щоб не сталося біди, правила дорожні вивчай ТИ».

Тут і вирішили пограти в цікаву гру. Наші учасниці, дівчата 2 класу (телеведучі — Бабенко Анастасія та Педченко Таня), разом із вчителями підібрали казку про Правила дорожнього руху і розіграли її в ролях разом із учнями початкової школи, а також запросили представника Нацполіції — Артура Матюха. Кожен із дітей зміг не просто вивчити чи повторити Правила дорожнього руху, а й відчути себе справжнім актором. Це дійство не було заздалегідь підготоване, усе було побудоване на імпровізації дітей. Кожна дитина отримала в конверті назву своєї ролі і повинна була виконати ту дію, яку чула під час розповіді дівчаток. Вирішивши показати це і старшим учням, і вчителям, і громадськості, ми зняли це все на відео і змонтували його у вигляді «Служби новин».

Потім запросили на перегляд учнів, їх батьків та вчителів школи. Метою нашого відео було достукатися до громадськості, щоб кожен був уважнішим на дорозі і не просто вивчав Правила дорожнього руху, а й дотримувався їх. Відео можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=VLUt6 amAEok.

Діти після проведеної гри почали ділитися враженнями із батьками, братами і сестрами, вчителями, розказували елементарні Правила дорожнього руху для пішоходів; один одному розповідали про різні ситуації з їхнього життя, пов’язані з безпекою на дорозі, і ми всі разом аналізували подані ситуації.

По завершенню проведеної роботи ми відзвітували журі конкурсу. Наразі готуємося до наступного етапу змагань. Далі буде…


Автор: Анжела Бабенко

20 жовтня 2019, 12:17 | Кобеляки | Культура та освіта
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації