Сухинівці — камери, Малій Перещепині — центр безпеки

Сухинівці — камери, Малій Перещепині — центр безпеки

28 жовтня Полтавська обласна рада оголосила результати конкурсу проектів розвитку територіальних громад області.

Цього року на розгляд комісії надійшло 55 проектів. Із них 49 стали переможцями.

За кошти обласного й місцевого бюджетів будуть реалізовані два проекти на території Кобеляцького району і один — у Новосанжарському.

У 2020‑му в Сухинівській сільській раді стане безпечніше. Адже на території населених пунктів встановлять камери відеоспостереження. Загальна вартість проекту становить 1 600 000 гривень, де обласний бюджет — 800 000, сільський — 760 000, кошти партнерів — 40 000.

У Бутенках капітально відремонтують центральний парк культури та відпочинку. Поданий Бутенківською громадою проект коштує майже 1 600 000. Обсяг фінансування: область — 600 000, громада — 909 916, партнери — 80 000.

Малоперещепинська громада займатиметься облаштуванням центру безпеки з розміщенням чергового патруля місцевої пожежної охорони, поліцейського офіцера та екстреної медичної допомоги. Роботи зі створення центру коштуватимуть 1 372 190 гривень, де обласні кошти — 598 374, місцеві — 701 816 та спонсорські — 72 000.

Нагадаємо, що в минулому році переміг проект Кобеляцької райради «Телекомунікаційна мережа медичних закладів району», спільний проект «Гарантована пожежна безпека громад південно-західної частини Кобеляцького району», проект «Туристичний кластер як рушій соціально-економічного розвитку Кобеляцького, Козельщинського, Новосанжарського та Решетилівського районів» та проект Новосанжарської райради зі створення історико-краєзнавчого музею. Учасники проектів отримали обласні кошти та використали їх.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

4 листопада 2019, 09:19 | Кобеляки | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації