З’явилася родинна алея

З’явилася родинна алея
Родинна алея стане символом дружби і згуртованості

На території Юр’ївського старостинського округу є парк. Нещодавно за ініціативою активних сімей юр’ївчан було започатковано родинну алею.

Ініціативні і завзяті мешканці у парку висадили липи. Їх допоміг придбати підприємець Анатолій Вісич. А Галина Демченко разом зі своїми дітьми та онуками придбали молоденькі ялинки і теж посадили їх. Таким чином, родинна алея стане символом дружби і згуртованості, вона нагадуватиме кожному жителю про те, що тільки в їхніх дбайливих руках зростатиме добробут своєї маленької батьківщини. Роблячи гарні справи спільними зусиллями, ми відчуватимемо себе господарями своєї землі. Деревця будуть рости на радість майбутнім поколінням. Тепер за кожним посадженим деревом доглядатимуть усією дружною сільською родиною.


Автор: Олена Маренич

3 листопада 2019, 16:18 | Царичанка | Культура та освіта
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації