Минулого тижня інженер будівельної галузі з 40‑річним стажем представив авторське видання.
На літературній ниві Кобеляцького району одна за одною з’являються нові книги. Декілька днів тому члени громадської організації «Літератор» знайомилися зі «Спадщиною» Михайла Задорожнього. Збірку віршів автор ретельно готував і витратив на її написання десять років.
Видання Миколи Бобруна «Спогади будівельника» теж по праву вважається виплеканим. Адже автор перевидав його. Уперше книга з’явилась на світ у 2016 році. Та виявилось, що колеги по роботі й сам автор пригадали чимало цікавих історій. Ці спогади й доповнили збірку Миколи Бобруна. Що цікаво, свої розповіді автор подає у віршованій формі, вони надзвичайно легко сприймаються і запам’ятовуються.
Згадати Миколі Бобруну є про що. Адже має трудовий стаж 43 роки. Народився письменник у 1943 році в селі Іванівка Кобеляцького району. Після закінчення місцевої школи, два роки працював у колгоспі, згодом вступив до Полтавського інженернобудівельного інституту. Диплом спеціаліста здобув у 1967 році.
Як розповів сам будівельник, під час навчання теорія постійно закріплялася практикою. Один тиждень студенти працювали в аудиторіях, а наступний — на будівництві. Фактично силами студентів у Полтаві були зведені заводи хіммаш і газорозрядних ламп.
У 1967 році, коли Микола Бобрун та його одногрупники мали отримати дипломи, військовий комісар присвоїв їм звання інженералейтинанта. І Миколу Олексійовича відправили в Сєвєроморск7 будувати об’єкти Північного флоту, де він пропрацював до 1974‑го.
Повернувшись додому, Микола Бобрун був призначений керівником дільниці на підприємстві «Кобеляцька ПМК69» (пересувна механізована колона). У 2004 році пішов на заслужений відпочинок.
У своїх «Спогадах» автор розповідає про колег із будівельної організації та про випадки, що траплялися в їхньому житті.
Книга віддрукована у видавництві «Кобеляки». Усього вийшло 50 примірників. Одну з книг Микола Бобрун подарував у Кобеляцьку районну бібліотеку, де, власне, і відбулася презентація «Спогадів». Працівники книгозбірні зробили екскурс у життя будівельника. Із виходом книги автора привітали рідні, колеги по роботі і літератори.
Кобелячанин Анатолій Проскурня, який тривалий період очолював ПМК69, подякував колезі за цікаве видання.
Загалом Кобеляцька ПМК69 обслуговувала десять районів у Полтавській області. Будівельники навіть відновлювали населені пункти у Вірменії, що були зруйновані під час землетрусу 1988 року.