Хто з обласних депутатів пропускає сесійні засідання

Хто з обласних депутатів пропускає сесійні засідання

На останній сесії Кобеляцької райради кілька депутатів закидали своєму колезі по обласній раді Миколі Андрієнку, що він постійно відсутній на засіданнях і не представляє інтереси району в області. Кореспонденти вирішили перевірити, наскільки добросовісно обласні обранці від Кобеляцького і Новосанжарського районів працюють у раді та хто з них найбільший прогульник.

Для отримання даних про явку депутатів на сесії використали протоколи поіменного голосування за 2018–2019 роки, розміщені на офіційному сайті Полтавської облради.

Паралельно нагадаємо, хто представляє інтереси двох районів у раді. Розпочнемо з Кобеляцького.

65‑річний Микола Андрієнко, керує багатофункціональним сільськогосподарським кооперативом «Радянський», безпартійний, висуванець від місцевої організації політичної партії «Рідне місто». Мешкає в Придніпрянському.

У 2018 році депутат побував на чотирьох із шести сесійних засіданнях. Цього року він повторив результат минулого. Дійсно, на сесії, що проходила 24 жовтня, обласний обранець був відсутній.

Микола Жук, якому цього року виповнилось 80­т, перебуває на заслуженому відпочинку. Житель Жуків. Він є членом політичної партії «Соціал­демократична партія». Висувався соціал­демократами. Микола Григорович у 2018‑му пропустив одне засідання із шести, а в 2019‑му — жодного.

Сергій Жук 12 грудня святкуватиме 60‑річний ювілей. Працює генеральним директором товариства «Громада­агро». Проживає в Жуках. Він, як і його батько, член політичної партії «Соціал­демократична партія». Ішов на вибори від цієї політичної сили. Протягом минулого року депутат із шести сесій був присутній на чотирьох, цього року — пропустив одну з шести, що відбулися.

54‑річний Геннадій Коваленко, який мешкає в Полтаві, працює директором товариства з обмеженою відповідальністю «ТВК КРАЙТ». Безпартійний. У даних депутата на сайті обласної ради не вказана політична сила, від якої він ішов на вибори. Геннадій Коваленко є відмінником із відвідування сесій обласної ради. За два роки депутат побував на 12 засіданнях.

Новосанжарський район у обласній раді представляють Василь Красюк і Володимир Ярошенко.

61‑річний Василь Красюк проживає в Нових Санжарах. Працює директором державного підприємства «Новосанжарське лісове господарство». Член Аграрної партії України. Висунутий на вибори цією політичною партією. У 2018 році Василь Федорович відвідав усі шість сесійних зібрань, цього року із шести пропустив два.

Володимир Ярошенко, який із серпня минулого року змінив у раді Юрія Лебедина, однолітка з Коваленком. Живе у Василівці Семенівського району. Голова фермерського господарства «Ярошенко». Член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Балотувався від місцевого осередку партії. У 2018‑му із моменту призначення справно відпрацював три сесії. Його попередник у минулому році не відвідав жодного засідання. У 2019‑му Ярошенко був на чотирьох сесіях і пропустив дві.

Отож, протягом двох останніх років усі 12 сесійних засідань відвідав Геннадій Коваленко, одне пропустив Микола Жук, два — Василь Красюк і Володимир Ярошенко, три — Сергій Жук і чотири — Микола Андрієнко.

29 серпня минулого року усі шість депутатів працювали на обласній сесії. Цього року усі разом вони відвідали зібрання 14 лютого, 19 липня та 17 вересня.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

15 листопада 2019, 12:00 | Кобеляки | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації