Андрій Река став почесним громадянином Новосанжарської ОТГ

Андрій Река став почесним громадянином Новосанжарської ОТГ

Відповідне рішення прийняли депутати селищної ради.

Минулої середи в Нових Санжарах відбулося засідання експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин селищної об’єднаної територіальної громади». На ньому були присутні 20 жителів громади. Головувала очільниця селищної ради Інна Коба.

Учасники зібрання ознайомилися з положенням про звання та складом експертної групи.

Далі вони розглянули клопотання керівників дитячих садків «Сонечко» та «Лелеченька», колективу Новосанжарської школи про присвоєння Андрію Реці звання «Почесний громадянин».

Інна Коба ознайомила присутніх із матеріалами, наданими у клопотанні, та зазначила, що Андрій Река з 2006­го по 2014 рік обирався на посаду селищного голови. За його ініціативи в Нових Санжарах ліквідовано 22 смітники, установлені 550 урн, запроваджені «екологічні карети». За час керівництва Андрієм Рекою селищною радою було створено нові зелені зони, природоохоронний заказник «Вовчі гори», сквер Полтавської битви, закладено парк «Батьки і діти початку третього тисячоліття», парк Матері, благоустроєна і озеленена прибережна смуга річок Ворскла та Ворона.

Три роки поспіль, згідно з розпорядженнями Кабміну, селище перемагало у Всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Із 2014‑го до 2019‑го Андрій Река працював депутатом Верховної Ради. Він сприяв виділенню державної субвенції для будівництва доріг у селищі, капітального ремонту, утеплення і благоустрій дитсадків та прилеглих територій.

Інна Коба запропонувала підтримати кандидатуру Андрія Реки для відзначення.

Із позитивними відгукати про роботу претендента виступили директор Новосанжарської школи Микола Решетило та заступник селищного голови Валентин Івашина.

У результаті, комісія вирішила рекомендувати кандидатуру Андрія Реки на присвоєння звання.

12 листопада на сесії селищної ради депутати проголосували за рішення комісії.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

15 листопада 2019, 17:00 | Нові Cанжари | Суспільство
1. ocheret / 18 листопада 2019, 08:41
всі перелічені досягнення - це були його обов"язки як голови, за які він отримував зарплату. роботу по благоустрію виконували інші люди, чому їх не згадали і нічим не відзначили?
а він окрім того, що збиває з підприємців бабки та бігає за чужими жінками з метою спаруватися, більш нічим і не відзначився.
відзначати таку гниль почесним громадянином - це позор для суспільства, а для депутатів - досягнення дна у підкаблучності
2. Beri Mor / 18 листопада 2019, 09:15
1.ocheret
« бігає за чужими жінками з метою спаруватися,»

???????Яке "спаруватися"?Йому на кладовищі вже «прогули» ставлять!Йопт,спаруватися...
3. Ltava / 18 листопада 2019, 17:44
2.Beri Mor
«Яке "спаруватися"?»


Видно що не знаєте ви Андрія :))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації