Із Кобеляк на трасу будуть два виїзди (фото) (відео)

Із Кобеляк на трасу будуть два виїзди

Один із них розташують поряд з мікрорайоном Ведмедівка, інший — біля сучасної електропідстанції. Паралельно місту поряд із автомагістраллю побудуть асфальтну дорогу для місцевого транспорту.

У середу в приміщенні райдержадміністрації відбулася чергова зустріч громадськості з представниками Служби автомобільних доріг, проектних організацій і турецької фірми «Онур». Обговорювали питання, пов’язані із будівництвом об’їзної дороги навколо Кобеляк.

На зібрання прийшли і приїхали близько двадцяти чоловік. У більшості своїй це були мешканці Кобеляк та Підгорянської сільської ради. Із Марківки приїхав Віталій Біланенко.

Перед присутніми виступили і відповіли на їх запитання Володимир Нечипоренко, який представляв Службу автомобільних доріг, та працівник однієї з проектних організацій Вадим Євлаш. Вони повідомили, що проектанти врахували більшість із побажань, висловлених кобелячанами під час попередньої зустрічі, що відбулася три тижні тому.

Зокрема стало відомо, що із міста Кобеляки на нову автомагістраль можна буде виїхати і, навпаки, заїхати у райцентр в районі сучасного Ведмедівського мосту, а також поряд із електропідстанцією. З приводу Ведмедівки виникла ціла дискусія. Частина присутніх почали прохати, а то й вимагати, аби проектанти запланували, а «онурівці» збудували і новий міст через річку Кобелячок. Адже сучасна мостова споруда витримає хіба що легковий транспорт. Та й то недовго. Але Володимир Нечипоренко нічого жителям Кобеляк не пообіцяв. Хоча й згадав, що ще при Олександру Ісипу готувався проект реконструкції старого мосту. А зробити його «онурівці» зможуть лише при виділенні додаткових коштів. У бюджеті будівництва об’їзної дороги грошей на Ведмедівський міст не передбачено.

Окрім того, паралельно автомагістралі по всій околиці райцентру зроблять нову асфальтну дорогу місцевого значення. По ній можна буде доїхати до мікрорайону Валявщина.

Потрібно відзначити ще кілька нових об’єктів, що з’являться поряд із дорогою після звернень кобелячан. Це — проїзд для сільськогосподарської техніки поряд із старим аеродромом, тунель для прогону худоби біля нового мосту через Ворсклу (Зарічка). Чи буде надземний пішохідний перехід в районі Кобеляк, поки що не вирішили.

Олександр Бистряков наголошував на необхідності встановлення шумозахисних екранів у районах, де дорога проходитиме поряд із житловими будинками. Володимир Нечипоренко відповів:

— Зараз проектанти не можуть дати відповіді і пообіцяти виконати дане побажання. На місце виїдуть експерти-екологи, проведуть відповідні обстеження. Якщо вони рекомендують встановити шумозахисні екрани, їх установлять.

Завантажити план об’їздної дороги навколо Кобеляк можна за цим посиланням


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

4 грудня 2019, 12:31 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації