Пирятинська ОТГ отримає «соціальне таксі»

Пирятинська ОТГ отримає «соціальне таксі»

У нашому місті є категорії осіб та дітей  з інвалідністю, які без соціального таксі залишаються заручниками домівки і не мають змоги вирішити свої соціальні, медичні, освітні та реабілітаційні потреби. Міською радою було  отримано перемогу в проекті Мінсоцполітики України на придбання   спеціалізованого транспорту.

Автомобіль „соціальне таксі“ буде придбано за рахунок коштів держбюджету. Отримання спецтранспорту заплановано,  відповідно до наказу Мінсоцполітики України  від 11.11.2019 № 1624 „Про  забезпечення спеціальним автомобілем для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату“ у грудні.

Основною метою служби „соціальне таксі“ - є розширення соціальних послуг, поліпшення якості життя громадян похилого віку та інвалідів.


Автор: прес-служба Пирятинської ОТГ

2 грудня 2019, 12:57 | Пирятин | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації