Кобеляцьку РДА очолить Дмитро Сироватка?

Кобеляцьку РДА очолить Дмитро Сироватка?

Представлення може відбутися ще до Нового року. У всякому разі, такі припущення висловлюють люди, наближені до коридорів обласної влади.

Персона людини, яка можливо очолить райдержадміністрацію, напевне цікавитиме частину суспільства до того часу, доки існуватиме ця посада. Хоча, по великому рахунку, голова РДА із кожним роком має все менше й менше повноважень і важелів влади. Він давно не розпоряджається землями району та фінансовими потоками, що течуть у межах Кобеляччини. Не має права голова РДА і втручатися в роботу органів місцевого самоврядування.

Та не дивлячись на суттєве обмеження повноважень голів РДА, ці посади ще залишаються в ієрархії української вертикалі виконавчої влади. І навіть чомусь вважаються «ласими». У всякому випадку, за інформацією, яку постійно отримувала газета «ЕХО» з інсайдерських джерел, бажаючих зайняти пост голови Кобеляцької РДА після того, як із цієї посади була звільнена Таміла Шевченко, було дуже багато.

Та судячи з усього, посаду займе людина, маловідома більшості кобелячан. Буквально кілька днів тому почало звучати прізвище такого собі Дмитра Сироватки. Для багатьох корінних кобелячан це прізвище одразу викликає асоціації з Іллею Мусійовичем Сироваткою, який був головою Кобеляцької міськради в 90‑х роках минулого століття.

Як вдалося дізнатися редакції, Дмитро Сироватка дійсно має кобеляцьке «коріння». Він є племінником колишнього голови міськради. І вірогідним останнім в історії головою РДА. Хоча скільки їх уже таких було — «останніх в історії». Останнім мав бути ще Іван Терновий. Але й після нього благополучно працювала Таміла Шевченко. І вона теж не стала останньою.

У принципі, нічому дивуватися, зважаючи на черепашачі темпи процесів, які відбуваються в Україні. І з кожним днем стає все зрозуміліше, що й так звана «нова» влада практично нічим не відрізняється від усіх «старих».

Звичайно, буде дуже цікаво почути, що ж скаже під час свого представлення народу новий очільник РДА. Якщо знову почне лепетати про боротьбу з корупцією, то можна згадувати слова легендарного Преображенського. Пам’ятаєте: «Ну все, пропав будинок».

Останнім місцем роботи Дмитра Сироватки була Подільська райрада міста Полтави. Він там працював заступником голови. У кінці лютого 2019 року звільнився. Має дві вищі освіти. Спочатку отримав диплом учителя історії в Полтавському педуніверситеті, потім — економіста в Полтавській аграрній академії.

Чому редакція звернула увагу саме на цю особу? Справа в тому, що прізвище Сироватки, як майбутнього голови Кобеляцької РДА, назвали нам одразу чотири не пов’язаних між собою інформатори, яким ми не маємо підстав не довіряти.

 

P.S. 17 грудня о 16:20 Дмитро Сироватка опублікував свою декларацію як кандидат на посаду голови РДА. Це свідчить про те, що через кілька днів він ним стане.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

20 грудня 2019, 15:58 | Кобеляки | Політика


1. Ltava / 20 грудня 2019, 20:45


Змінено 21.12.2019, 07:43
2. ivanrywa / 21 грудня 2019, 08:40
Є інформація по заступнику?
3. orakul / 21 грудня 2019, 09:46
1.Ltava
«Змінено 21.12.2019, 07:43»

Чого ти злякався?
4. Ltava / 21 грудня 2019, 14:22
3.orakul
«Чого ти злякався?»


Не злякався а виправився:)) стараюся бути об"єктивним і не судити про людину до початку його роботи :))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації