Кирило Проскурня не йде з депутатів

Кирило Проскурня не йде з депутатів

Редакцію повідомили, що депутат Бутенківської громади під час чергової сесії, яка відбулася 19 грудня, заявив про те, що йде у відставку. Заява про складення депутатських повноважень була зроблена у знак протесту проти дій керівництва громади.

Безумовно, таке повідомлення не могло залишитися поза нашою увагою. Тим більше, що Кирило Проскурня очолює в Бутенках бюджетну комісію. Та й взагалі приклади складення хоча б якихось повноважень не є типовими для України. Першим і останнім із депутатів, які поклали «на стіл» свій мандат, здається, був Святослав Вакарчук. А перед ним щось подібне вчинив цар Микола. Але то було не в Україні. У основному ж, депутати і чиновники тримаються за мандати усіма можливими частинами тіла.

Але Кирило Проскурня розчарував. У телефонній розмові він спростував інформацію про намір скласти депутатський мандат. Хоча визнав, що така фраза звучала. Кирило Антонович пояснив:

— Під час сесії зопалу міг щось подібне сказати. І бажання таке виникає. Але ніяких заяв у виборчу комісію чи в інші інстанції про складення повноважень, я не подавав.

У ході розмови Кирило Проскурня підтвердив, що має цілу низку претензій до керівництва Бутенківської громади. Він сказав:

— Коротко назву, які в мене претензії. Якщо розповідатиму все, то сторінок в «ЕХО» не вистачить. Перше. На мою думку, несправедливо вчинили по відношенню до свого ж депутата Ірини Бабич. За її спиною голова громади подав документи щодо фактичного позбавлення Ірини землі. Вона успадкувала засоби виробництва фермерського господарства, а основного засобу, землі, її позбавляють. І таких фермерів багато. Їх потрібно збирати разом, розповідати про ситуацію і разом думати, як її вирішити. Друге. Мене обурює ситуація із хімскладом «Добробуту». На мою думку, керівництво ОТГ навмисне затягує час із виселенням хімскладу із території колишньої тракторної бригади. Знову ж, «Добробут» суд першої інстанції виграв, а сільрада апеляцію не подала. Мене обурює ситуація із преміюванням чиновників громади. Премію їм видають ледве не автоматично. Це ж, як солдат: ще подвигу не здійснив, а йому вже медаль дають?

Кирило Проскурня пообіцяв дещо пізніше більш детально розповісти про всі свої претензії до Миколи Скрильника та інших посадовців Бутенківської громади.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

26 грудня 2019, 10:29 | Кобеляки | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації