Преміям зась — гроші підуть на лікарню

Преміям зась — гроші підуть на лікарню

18 грудня 2019 року в Нехворощанській ОТГ відбулася сесія депутатів, на якій приймався бюджет на 2020 рік.

Нехворощанським депутатам вдалося те, про що я, як депутат Бутенківської сільської ради, можу лише мріяти: кошти, які б розтринькались на премії чиновникам, підуть на розвиток громади.

Результат роботи депутатів бюджетної комісії Віктора Дубовича, Віктора Кибкала та інших — вдалося «знайти» 3 мільйони гривень на нове відкриття нехворощанської лікарні, за збереження якої жителі Нехворощі довго вели боротьбу з виконкомом сільської ради.

Також на сесії із прийняття бюджету було вирішено обмежити премії працівникам сільської ради та голові. Депутати будуть вирішувати кожного місяця, заслуговують працівники сільської ради на додаткову винагороду, чи ні. Для цього в бюджет вирішили закласти нульовий фонд преміювання, і лише якщо робота сільської ради буде визнана задовільною, вносити кожного місяця поправки до бюджету на суму преміювання.

«Гола» заробітна плата нехворощанського сільського голови в 2020 році буде становити 14 тисяч гривень, а з максимальною премією — 28 тисяч.

За два роки роботи на посаді голови нехворощанської громади Юрій Мовчан своєю бездіяльністю та «рукозагребущістю» досяг того, що люди на сесії, не стримуючи емоцій, ледь його не лінчували. Але він стійко відмовчався.

Порушень у діяльності сільської ради багато, а саме: не публікуються проекти рішень та самі прийняті рішення в терміни, передбачені законодавством. Жителі Нехворощі звертаються за допомогою. Я готовий завжди допомогти контролювати владу і копняками примусити її працювати в правовому полі та на благо громади. І зміни вже є. Наприклад — прийняття бюджету на 2020 рік.


Автор: Павло Гунжель, громадський діяч

29 грудня 2019, 12:17 | Нові Cанжари | Фінанси
1. Fuks / 29 грудня 2019, 12:40
Єхать копать,Пашка вже в Нехворощі рулить...В Бутенках кишка тонка.Скоро і там погонять.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації