«Водоканал» розраховується за ремонт тротуарів

«Водоканал» розраховується за ремонт тротуарів

Комунальники оплачують роботи, що були виконані в місті за останні кілька років.

Із приходом на посаду кобеляцького міського голови Олександра Копельця в містечку активно почали будувати тротуари з плитки. Спершу частково відремонтували центральні вулиці міста. Далі плитку вкладали вибірково на Полтавській, Касьяна, Михайлівській, Мільйонній, Пушкіна та інших вулицях. У деяких місцях вона навіть устигла вже зруйнуватися. Цього року ремонтували тротуари по Горького.

Протягом минулого тижня на майданчику онлайн-закупівель «Прозорро» з’явилися кілька договорів, укладених між директором Кобеляцького комунального підприємства «Водоканал Плюс» і керівниками підрядних будівельних організацій. Виявилось, що Володимир Юрко оплачує роботи, виконані протягом останніх кількох років.

Харківське товариство «Брукстоун-трейд» за капітальний ремонт доріжок і тротуарів по вулиці Пушкіна (від перехрестя з Михайлівською до 1‑го Травня) отримає 113 804 гривні.

Також підряднику з Харкова заплатять 90 616 гривень за тротуар на площі Перемога (від магазину «Єва» до «Аврори»); 209 810 — за капремонт тротуару по вулиці 1‑го Травня (від будинку №39/14 до №2/6); 15 608 — за ремонт тротуару по Дніпровській, 2Б.

Підприємцю із села Чумаки Дніпропетровської області Миколі Шарніну, який постачав будматеріали для будівництва доріжок і площадок у Центральному парку, перерахують 119 413 гривень. Підприємець із Кобеляк Андрій Шиляєв за ремонт тротуару по Горького (ІІ-й етап) отримає 347 000 гривень.

У базі даних і системі аналітики публічних закупівель Clarity Project вказано, що неоплаченим залишається ще один підряд, виконаний харків’янами. Комунальники мають заплатити «Брукстоун-трейд» 304 216 гривень за будівництво доріжок на міському цвинтарі.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

30 грудня 2019, 09:20 | Кобеляки | Фінанси
1. Lion2020 / 30 грудня 2019, 17:09
Ви бачили як закінчується доріжка на цвинтарі: купою застиглого цементного розчину!!!
Ото будівництво, а 304 тис. грн. подавай!!
2. Ltava / 30 грудня 2019, 19:45
Грубі порушення Бюджетного Кодексу в разі відсутності зареєстрованої заборгованості за попередні роки :))
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації