Кобеляцькі комунальники в приємному шоці

Кобеляцькі комунальники в приємному шоці

Напередодні нового 2020 року в дворі комунального підприємства «Водоканал Плюс» вишикувалася ціла колона нової техніки. До нещодавно пригнаних трактора МТЗ та двох потужних сміттєвозів додався ще й міні-трактор «Ловол».

Останніми днями працівники Кобеляцького комунального підприємства «Водоканал Плюс» перебувають у стані шоку. На щастя, приємного. Вони ледве встигають радіти новим придбанням. У двадцятих числах грудня автопарк комунальників поповнився одразу чотирма одиницями техніки.

Працівники говорять:

— Нарешті ми дочекалися. На «старцях» (від редакції — старій техніці) працювати вже майже неможливо. Воно ж репається від віку і перевантаження. А в МАЗах — тепло, затишно. І воно ж нове, воно працюватиме. Тепер і сніг є чим чистити, і сміття вивозити. Зараз на облік техніку поставлять — і вперед, у робммоту.

На інтернет-ресурсах, що публікують інформацію про державні закупівлі, є повідомлення про придбання комунальним підприємством «Водоканал Плюс» міні-трактора LOVOL FT 244. Згідно із опублікованим договором, його придбали за 160 тисяч гривень у підприємства ТОВ «ТЕХНОТОРГ-ДОН», зареєстрованого в місті Миколаєві.

МАЗи надійшли в Кобеляки згідно договору Кобеляцької міської ради та Департаменту будівництва Полтавської облдержадміністрації. За умовами співфінансування 50 на 50, місто мало заплатити за два сміттєвози на базі білоруських автомобілів МАЗ майже три мільйони гривень.

23 грудня Департамент будівництва Полтавської ОДА підписав договір на закупівлю 17 спецмашин. Загальна вартість придбання становить 59,1 мільйона гривень. Техніку придбали в кременчуцького підприємства «Сула-2009».

Згідно договору, Кобеляцька міська рада замовила для комунального підприємства «Міська сервісна служба» два сміттєвози: із заднім завантаженням АТ-2131 (бункер 11 кубів) з відвалом на шасі МАЗ-4381N2 та з заднім завантаженням АТ-2121 (бункер 9 кубів) з відвалом на шасі МАЗ-4371N2. Вартість 11-кубового спецавтомобіля становить 3 170 000 гривень, а 9-кубового — 2 680 000. Тобто, міська рада заплатить за сміттєвози 2 925 000 гривень.

Стосовно трактора МТЗ-892 «BELARUS», то ще 12 червня, працівники «Водоканалу Плюс» проводили переговорну процедуру з миколаївським ТОВ «Техноторг» щодо придбання в них техніки. На онлайн-платформі «Прозорро» цей договір датований 12 липням. У ньому вказано, що постачальник мав доставити «водоканалівцям» трактор вартістю 510 000 гривень до 31 липня.

Трактор «водоканалівцям» пригнали в кінці грудня, а нові договори на придбання техніки на Прозорро відсутні.

Таким чином, можна констатувати, що за останні дні грудня для кобеляцьких комунальників придбали техніки майже на 4 000 000 гривень. Як би там не було, а трактори і автомобілі будуть працювати на благо міста. МАЗи вивозитимуть відходи, «Білорус» очищатиме вулиці, а «Ловол» — тротуари від снігу та льоду.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

2 січня, 09:18 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації