На Дніпропетровщині впроваджують нову систему оцінки роботи голів РДА та ОТГ

На Дніпропетровщині впроваджують нову систему оцінки роботи голів РДА та ОТГ

На Дніпропетровщині впроваджують нову систему оцінки роботи голів РДА та ОТГ. Щомісяця визначатимуть результативність їхньої діяльності за ключовими показниками ефективності (КРІ). Перший рейтинг – вже у лютому. Про це стало відомо під час робочої наради голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка з новопризначеними очільниками районів.

«З 2020-го систему управління районами вибудовуватимемо по-новому. По-перше, стануть постійними робочі зустрічі з очільниками РДА. Проводитимемо для них і тренінги, на яких навчатимемо ефективному менеджменту. А ще – започатковуємо нову систему оцінки результативності роботи голів районів та громад. Її здійснюватимуть за ключовими показниками ефективності», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Протягом січня ОДА визначить ключові показники ефективності, за якими створюватимуть рейтинги голів РДА та ОТГ.

«Це будуть відносні показники. Вони відображатимуть відсоткове співвідношення – у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Наприклад, кількість відремонтованих доріг або освітлених вулиць, – сказав Олександр Бондаренко. – Щомісячні рейтинги стимулюватимуть керівників працювати більш плідно та вчасно «підтягувати» слабкі місця».

«Маємо працювати на результат, аби реально покращити життя мешканців району. Зараз найперше – визначити стратегічні пріоритети та підібрати ефективну команду із порядних і кваліфікованих фахівців», – поділився голова П’ятихатської РДА Євген Глазирін.

Ключові показники ефективності (Key Performance Indicators – KPI) – система оцінки, яка допомагає будь-якій організації визначити досягнення стратегічних цілей. Вона відображає ефективність та результативність її діяльності


9 січня, 17:03 | Царичанка | Політика
1. Ltava / 9 січня, 20:51
ПОВНИЙ _ СРСР !!!!!!!!!!!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації