Тетяні Шутак радять дочекатися закінчення свят

Тетяні Шутак радять дочекатися закінчення свят

Жителька Іванівки звернулася до редакції з проханням про допомогу. Вона в будь-який момент може залишитися без електроенергії, через аварійну опору лінії електромереж, яка може впасти.

Тетяна Шутак прийшла до редакції «ЕХО», уже обійшовши кілька інстанцій і етап листування з різними установами та організаціями. Майже втративши надію на вирішення своєї проблеми, жінка сподівається, що їй допоможе розголос у пресі.

Проблема, з якою зіткнулася Тетяна Шутак, може виявитися і дріб’язковою, але для неї вона дуже серйозна. Жінка розповіла, що живе на території колишнього «відкормрадгоспу», що поряд з Іванівкою. У місці, де колись було з десяток виробничих та інших приміщень, залишилося лише два житлових будинки. У дворі, що належить Шутак, стоїть опора лінії електромереж. Вона, за словами жінки, уже давно знаходиться в аварійному стані. Шутак розповідає:

— Я її вже й стовпчиками, випиляними з дерева, підпираю. Але стовп хилиться. Якщо впаде, то я не лише без світла залишуся. Може й будинок розвалити.

Тетяна Шутак спочатку звернулася до адміністрації «Полтаваобленерго». Звідти їй прислали листа з рекомендацією звернутися до місцевої сільської ради. А там, за словами жінки, її почали «годувати» обіцянками. Нічим не зміг допомогти і земляк, голова Кобеляцької райради Володимир Кішінський.

Іванівський сільський голова Володимир Демченко, до якого ми звернулися за коментарем, пояснив:

— Так, проблема існує, щоправда, ситуація там не така вже й критична. Ту лінію електромереж у свій час установлювало колишнє колективне господарство. Зараз його вже немає. «Полтаваобленерго» лінію на свій баланс не прийняло, сільрада — теж. Шутак звернулася до нас. Це було наприкінці року. Бюджетний рік уже закінчився. Зараз він ще фактично не розпочався через велику кількість вихідних. Та й бюджет сільський у фінуправілінні ще не затвердили. Нехай Шутак не хвилюється, поміняємо їй стовп.

У лютому ми перевіримо, чи змінилася ситуація із аварійним стовпом.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

16 січня, 16:44 | Кобеляки | Суспільство


1. Slavko / 16 січня, 19:41
Чого їм туди їхати, всі дерева вже спиляні, нема ні ясена, ні акації...
2. Slavko / 16 січня, 19:43
Нема тепер тітці ні світла, ні хмизу де назбирати
3. Slavko / 16 січня, 19:56
Кішінському хвала...
4. Ltava / 16 січня, 19:58
Альтернативні джерела !!!!
5. Lion2020 / 18 січня, 09:11
І для чого така влада,яка людям нічого і нічим не допомагає!?
6. Ltava / 18 січня, 14:24
5.Lion2020
«І для чого така влада,яка людям нічого і нічим не допомагає!?»


Ні тобі стовба ні хрестика:((
7. orakul / 18 січня, 19:46
4.Ltava
«Альтернативні джерела !!!! »

Таки да - «лучіна» по москальски, а як по українськи, не знаю, може каганець? Хоча, каганець, то вже щось продвинутіше. Тільки не треба тут писати про якісь сонячні батареї у бідної баби. А ще ніхто не зна, який за сонце введуть податок, може на нього й пенсії не хватить. А ще... сонце може Путін потушити чи затулити чимось. Що тоді?
8. Ltava / 18 січня, 19:54
7.orakul
«не знаю, може каганець?»

Каганець то вже на маслі !!! Перша еволюційна революція !!!!А «лучину» кацапи вкрали :))
9. Borch / 21 січня, 20:54
7.orakul
«А ще... сонце може Путін потушити чи затулити чимось. Що тоді?»

А тоді матриця. В 22 4 частина вийде.
10. orakul / 21 січня, 22:33
9.Borch
«А тоді матриця»

Посилання на www.youtube.com
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації