Амбулаторію в Бабайківці таки добудовуватимуть

Амбулаторію в Бабайківці таки добудовуватимуть

Дев’яти з гаком мільйонів, освоєних на будівництві медичного закладу в селі Бабайківка, не вистачило. Будуватимуть ще на три мільйони.

20 грудня 2019 року був оприлюднений договір між Департаментом капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації та будівельним підприємством ТОВ «Альбатрос буд». Згідно з ним, до 20 грудня вже 2020‑го року згадана фірма має провести добудову медичної амбулаторії в селі Бабайківка, що входить до складу Царичанської об’єднаної громади. Сума угоди — 2 мільйони 939 тисяч 184 гривні.

Цікаво, що в минулому році на будівництво цієї ж амбулаторії цією ж фірмою Департамент уже витратив 9 515 991,60 гривні. Працювала та ж фірма «Альбатрос буд», яка виграла тендер. Точніше, виграла інші фірма, але її заявку Департамент відхилив. Тепер «альбатросівці» будуть продовжувати почате. Підряд вони отримали вже без тендера.

Цю інформацію редакції підтвердили в Департаменті капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації. Між тим, царичанський селищний голова Геннадій Сумський, до якого ми звернулися за коментарем на початку року, нічого про тендер щодо добудови амбулаторії не знав. Геннадій Вікторович навіть висловив припущення, що на ресурсі Прозорро припустилися помилки, оприлюднивши інформацію про новий тендер по будівництву амбулаторії в Бабайківці.

Усе це дуже схоже на банальну схему. Фірма свідомо занижує ціну на свої послуги і виграє аукціон. Потім цих грошей не вистачає. І їй продовжують фінансування вже без змагань із конкурентами. Усе це, звичайно ж, може відбуватися виключно «в парі» із чиновниками, які розпоряджаються бюджетними коштами.

Не факт, що в історії з добудовою бабайківської амбулаторії був розіграний саме цей сценарій. Але дуже схоже на це. Особливо, зважаючи на той нюанс, що керівництво Царичанської громади нічого про новий проект не знає. Певно, вони не «в долі».


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації