«Процики» здобули ювілейне чемпіонство

Команда Ігоря Проценка вп’яте перемогла в міні-футбольних змаганнях. Починаючи з 2017 року, хлопці одноосібно утримують лідерство.

1 та 2 лютого відбулися матчі заключного туру відкритого чемпіонату та першості спорторганізації «Колос» з міні-футболу сезону.

У цьому сезоні боротьба за призові місця як в чемпіонаті, так і в першості точилася до останнього туру. Якщо ім’я чемпіона було відомо ще за кілька турів до завершення змагань, то за другу та третю сходинку турнірки боролося відразу чотири команди. І визначити срібних і бронзових призерів могла лише гра.

Шенгурівський «Лан» до останнього туру замикав трійку лідерів, але поступившись у вирішальному матчі «Гелаксі» з рахунком 1:5, посів лише п’яте місце. «Гелаксі», у свою чергу, завдяки перемозі, піднялися на четверту сходинку. Пробитися до трійки лідерів їм не дозволила різниця забитих та пропущених м’ячів. Тут більше поталанило кобеляцькому «Колосу». Молоді «колосяни», завдяки своїй наполегливості та злагодженим діям, посіли почесне третє місце, відпустивши на один заліковий пункт «Граніт».

У заключному матчі ігрового дня зійшлися минулорічний переможець турніру «Проц-Енерго» та срібний призер «Граніт». «Процики» для себе вирішили поставлену задачу ще до очного протистояння, а от «гранітовці», поступившись, могли скотитися на щабель нижче. Гра розпочалася на високих швидкостях і вже на першій хвилині Вадим Таранушич влучним пострілом вивів «Проц-Енерго» уперед. «Граніт» у відповідь почав насідати на ворота Ярослава Соловйова і в одній з атак зрівняв рахунок. Голом відзначився один із кращих гравців чемпіонату Володимир Вовченко. Наприкінці першої половини гри «процики» мали змогу вирватися вперед. Та 10‑метровий штрафний удар, який пробивав Ігор Близнюк, парирував голкіпер «Граніту» Володимир Борохович. На перерву команди пішли за нічийного рахунку.
По перерві «процики» почали пресингувати опонентів, що і дало свої плоди. На 27‑й хвилині Владислав Корнієнко вивів свою команду вперед. А за дві хвилини Влад оформив дубль, після чого рахунок матчу став 3:1 на користь «Проц-Енерго».

Здавалося, доля матчу вирішена. Та «гранітівці» заграли активніше. Під час контратаки Олександр Борзовець робить простріл уздовж воріт суперника, м’яч попадає в ногу захиснику Олександру Митровичу і залітає у ворота. Автогол. А на останніх секундах матчу Олексію Мунькові вдалося зрівняти рахунок. Після прийому м’яча, футболіст ледь утримався на ногах, рвонув до воріт Соловйова і чітко поклав кулю в сітку.

Отож, 3:3 — бойова нічия. До речі, протягом чемпіонату «процики» обмежились двома нічиїми. Символічно, що це були поєдинки зі срібним і бронзовим призерами змагань.

За результатами проведеного турніру, «Проц-Енерго» четвертий рік поспіль очолили турнірну таблицю. Узагалі ж, команда Ігоря Проценка відзначила ювілейне п’яте чемпіонство. Другу сходинку турнірки посів «Граніт», «Колос» замкнув трійку лідерів.

У першості за вихід у вищу лігу змагалося відразу чотири команди. Тут своїм шансом скористалися «Кірове» та «Легіон». «Кіровці» впевнено обіграли «Озера» — 6:0, а «Легіон» здобув вольову перемогу над канавською «Оріллю» — 1:0.

У підсумку «Кірове» з Лебединого та рибалківський «Легіон» здобувають право грати у вищому ешелоні.

Згідно рішення оргкомітету та за результатом опитувань представників команд, було визначено кращих гравців турніру. Ними стали: кращий воротар — Володимир Борохович («Граніт»), кращий захисник — Олександр Митрович («Проц-Енерго»), кращий нападник — Ігорь Ніколаєнко («Дніпро»), кращий гравець — Роман Смірнов («Молодь»). Кращим гравцем ІІ ліги визнано Дениса Мартиненка («Водник»).

Заключний тур чемпіонат приніс такі результати: «Червоні Квіти» — «Дрижина» — 4:4, «Дніпро» — «Сокіл-98» +:–, «Проц-Енерго» — «Граніт» — 3:3, «Сокіл-2» — «Молодь» — 1:1, «Лан» — «Гелаксі» — 1:4, «Колос» — «Іванівка» +:–. У першості зафіксовані наступні рахунки: «Кірове» — «Озера» — 6:0, «Локомотив» — «Лідер» –:+; «Оріль» — «Молодь» — 1:0, «Колос» — «Чорбівка» — 11:3, «Легіон» — «Стріла» — 4:3, «Поділ» — «Дашківка» — 3:7, «Озера» — «Водник» — 2:9, «Лідер» — «Кірове» — 4:18, «Молодь» — «Локомотив» +:–, «Чорбівка» — «Оріль» — 0:8, «Стріла» — «Колос» — 3:4.