Після оприлюднення е–декларації, Володимир Казирод її прокоментує

Після оприлюднення е–декларації, Володимир Казирод її прокоментує

Днями в соцмережах розповсюдили документ, що має відомості про заробітну плату головного лікаря Кобеляцької ЦРЛ Володимира Казирода. Так, досить несподівано, розпочалася своєрідна кампанія із декларування доходів місцевих чиновників.

Копію платіжки, у якій вказана сума в 74 тисячі 292 гривні 67 копійок, перерахованих у якості зарплати Володимиру Олексійовичу Казироду, оприлюднили в мережі Фейсбук на сторінці Світлогірське—Кишеньки Today. Користувач Рита Демидова, яка виставила копію платіжки, у зв’язку з цим обурюється (від редакції: авторський текст збережений повністю):

— Доброго вечора! Хочу поділитися з вами, шановні жителі Світлогірського, заробітною платою головного лікаря Кобеляцької ЦРЛ, який замість того, щоб зробити все можливе, аби не закрили лікарню, говорить, що коштів немає ні на обладнання, ні на утримання персоналу! Адміністрація мовчить, наче риба, і ті ж самі відмовки, ніби коштів немає, а прийняти рішення про таку плату лікарю, який просто просиджує штани в кабінеті, це адекватно??? До того ж, 31.01.2020 року було ЗІБРАННЯ стосовно даної ситуації, на якому Казирод Володимир Олексійович (головний лікар) говорив, що коштів немає, а Світлогірська лікарня подала до суду на нього і, якщо виграють судовий процес, то він має виплатить лікарні півтора мільйони. АЛЕ ЦЕ НАКЛЕП. ДАНА ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА ПРОЛУНАЛА З ЙОГО УСТ, Є БРЕХНЕЮ, БОРОТЬБА ЗА НАШУ ЛІКАРНЮ ТРИВАЄ З КВІТНЯ МІСЯЦЯ 2019 РОКУ І ЩЕ ТОДІ ГОВОРИЛИ, ЩО КОШТІВ НА ЗП НЕМАЄ. ЗВИЧАЙНО, ЗВІДКИ, ЯК ЛІКАР ОТРИМУЄ 75000??? ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ, ЯК У ВАС ВИСТАЧАЄ СОВІСТІ ОТРИМУВАТИ ТАКІ КОШТИ І ГОВОРИТИ, ЩО СВІТЛОГІРСЬКИЙ СТАЦІОНАР НЕ ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ МОЗ. А ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ВИМОГИ, ЯК ВИ САМ НЕ ФІНАНСУЄТЕ ЛІКАРНЮ???? ВАМ НЕ СОРОМНО???

У понеділок, 3 лютого, ми телефоном зв’язалися із Володимиром Казиродом. Перше питання, яке цікавило, стосувалося саме розміру його заробітної плати. Адже, судячи з декларації, поданої Володимиром Олексійовичем за 2018 рік, за 12 місяців головний лікар у якості зарплати задекларував 199 тисяч 670 гривень. Якщо від цієї суми відняти ще й податки, то зарплата Казирода в 2018 році не була такою вже й шокуючою. Тринадцять тисяч гривень у місяць «чистими» — не так уже й багато. А тут раптом 74 тисячі за місяць.

Володимир Олексійович сказав, що зараз не хотів би коментувати оприлюднений документ. Щоправда, він і не заперечив його достовірність. Казирод пояснив:

— Звичайно, це не моя щомісячна зарплата, а доплата за певний період часу. Більш детально про це можна буде поговорити після оприлюднення моєї е-декларації. Це станеться в 20‑х числах лютого.
Потрібно відзначити, що Володимир Казирод подає декларації досить дисципліновано. Так, у 2019 він двічі вчасно повідомляв про суттєві зміни в майновому стані. У 2018 році — коли отримав спадщину в розмірі 173894 гривні, а в 2019‑му повідомив, що набув у власність земельну ділянку в селі Прогрес площею 19200 квадратних метрів, тобто майже два гектари, і вартістю 58854 гривень.

Ось такий у 2020 році «ранній» і несподіваний початок кампанії з декларування доходів місцевих посадовців. А ось як вдалося авторці допису отримати доступ до платіжних документів — питання ще те. Їх у відкритому доступі не розміщують.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

6 лютого, 13:00 | Кобеляки | Фінанси
1. Slavko / 6 лютого, 20:29


Змінено 06.02.2020, 21:08
2. Седой / 6 лютого, 20:44
не зря говорят, что в Украине главный праздник, когда у соседа корова сдохла... Надо было учиться, как Владимир Алексеевич, главврачом стать в возрасте до 30 еще и потом пахать и пахать. За 13000 гривен ко мне даже водителем ураинец без образования не идет, может дворником только, 28000 руб - за меньшую сумму метлу не поднимет. Свои надо зарабатывать и считать. По итогам года бонус 70-80 тыс. гр не деньги для руководителя его уровня и Светлогорскую больницу (дай ей Бог хорошей судьбы) уж точно не реанимируют. Теб более не знаю, как у Вас, а в России фонд зарплаты - статья защищенная и на другие цели не расходуется.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації