Сучасна «іграшка» - Інтернет
Не будемо розповідати про всі переваги, адже ви й самі їх знаєте, повернемось до дітей. Адже, прийшовши зі школи, вони мають купу часу до повернення батьків з роботи. Це раніше вони (тобто ми) бігли на вулицю пограти у сніжки, поганяти м'яча...
Сучасні діти майже весь вільний час проводять у компанії мобільного телефону чи комп'ютера. Власне, в тому, що тільки-но дитина навчилася ходити, вона вже з власної ініціативи прагне опанувати «техніку», немає нічого поганого, але ж дитяча цікавість і такі «дослідження» можуть закінчитися і не хеппі ендом. Добре, що сумні історії ми знаємо лише про чужих людей, але маємо зробити все, щоб цього не трапилося з нами та нашими близькими.
Ми не повинні забувати про небезпеку, яку приховує в собі всесвітня мережа. Саме тому 9 лютого відзначали Всеукраїнський день Безпечного Інтернету. Не стала винятком і наша Сватківська ЗОШ. Звичайно, хто ж краще розповість про те, що на Вас ТАМ чекає, як не викладач інформатики?
З 1 вересня в нашій школі цю посаду з гідністю займає Людмила Павлівна Чепурна, молодий педагог з безмірною фантазією і любов'ю до дітей.
Що таке безпечний Інтернет дізналися учні 5-11 класів, які вже вивчають інформатику. Враховуючи вікові особливості дітей, Людмила Павлівна пояснила, як створювалася «сітка», як у ній працювати і як захиститися від небезпеки.
Учні почули казку про «Безмежний ліс» і зрозуміли, як утворився Інтернет. За допомогою гри «Чарівний клубочок», який вони прокотили між собою, діти з'ясували, як люди поєднуються у великій «сітці», але й зауважили, що «ниточка» може з'єднати їх не тільки з гарними користувачами. Дуже повчальною і наочною стала розповідь про дівчинку, яка спілкувалася лише у мережі і зазнала біди, що не дозволила їй стати такою, як раніше (дітям запропонували уявити, що дівчинка - це скріпка, і розгинали її кожного разу, як з бідолахою траплялося лихо. Коли ж у кінці історії дівчинка захотіла повернутися до звичайного життя, ніхто не зміг зробити скріпку такою, як вона була спочатку).
Учні 11 класу почули романтичну і сумну історію про Олю, яка теж постраждала від віртуального спілкування, переглянули фільм «Безпека в Інтернеті», зробивши відповідні висновки.
Учні 8-9 класів самі підготували доповіді з теми, а найбільш творчі і талановиті прикрасили кабінет своїми малюнками та стінгазетами на відповідну тему. Після проведеної роботи можна з упевненістю сказати, що наші учні будуть отримувати від користування Інтернетом лише позитивні емоції Адже ми – за безпечний Інтернет.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном