Вхід | Реєстрація

У Бутенках на 8 березня стріляли

У Бутенках на 8 березня стріляли

Свято всіх жінок не обійшлося в Кобеляцькому районі без кримінальних подій. У неділю, близько 18-ої години, член громадського формування Бутенківської територіальної громади патрулював вулиці населеного пункту. Поблизу місцевого стадіону він побачив юнака, який біг. І вирішив, що той втікає від нього.

Для того, щоб затримати можливого злочинця, член громадського формування застосував травматичну зброю. А коли наздогнав, то почав бити незнайомця.

У результаті виявилося, що 19-річний юнак працює у одній із дорожніх організацій, які базуються на околиці Бутенок. Сам член громадського формування 1991 року народження перебував у стані алкогольного сп’яніння. Проживає він у Бутенках.

Того ж вечора його затримали працівники Кобеляцького райвідділу поліції. Подія внесена в Єдиний реєстр досудового розслідування, відкрите кримінальне провадження за статтею 15 частиною 2 та статтею 115 частиною 1. Дії бутенківця розцінюють як замах на вбивство.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
9 березня 2020, 13:53 | Кобеляки | Кримінал


1. Bytenki2019 / 9 березня 2020, 16:28
Та шо вiн там патрулював,накурився ,напился,знову як завжди до людей звичайних чiплчэться,а хлопець просто кожного вечора на стадiонi займаэться спортом бiгав,от Омельчинку (пожарнику) й не понравився.це шо перший раз таке творить,то з ножом на машини кидаться,то бэ людей тих хто йому не понравится,каже я месний шериф...завжди замазують в Кобеляцькому райотделе його дiла, все через бабки.... Давно уже должен був седiти,дождуться шо вбэ когось бо воно до того йде.цього разу еслi знову замажуть то вообще весело.всi в Бутенках знают який той Саша не адекват.

Змінено 09.03.2020, 16:29
2. Bytenki2019 / 9 березня 2020, 16:31
Бив того хлопця на стадионе потом гнав по селу стрiляв, рукояткой голову розбив ...нормально????де покарання його?заслужив щоб посадили!!!!
3. Fuks / 9 березня 2020, 17:18
В статті не правильно написано...Треба член Бутенківської Орг преступн групи,(керівник Коля Ко) вор в законіпо кличці пожарнік, в наркотично алкогольному угарі придовбався до людини яка займалась спортом і не послухалась пожжарніка..дальше все вірно. Питання до мера мінта.огласіть весь список охоронників порядку щоб громадяни знали кого ще треба боятись.
4. Bytenki2019 / 9 березня 2020, 18:26
Надiюсь що його покарають по заслузi,доки ж можна це терпiти ,обнаглiли уже вообще,дньом ?х не побачиш,а ночью царi прям граблять, бють,роблять шо хотят. уже майже 30-рокi пожарнiку нi дитини нi билини ,бандюга,позор нашого Отг. все обходиться без наказано.

Змінено 09.03.2020, 18:27
5. Ltava / 9 березня 2020, 18:47
Та ні - ОТГ так ОТГ :))
6. Bytenki2019 / 9 березня 2020, 19:36
5.Ltava
«ОТГ»

?
7. Swetka 48 / 9 березня 2020, 19:48
Трохи змінено вектор.Це Україна їде у Європу. А ОПГ Бутенки-в Америку.Чикаго відпочиває. А ідея зі списком «вартових» дуже слушна.Будуть знати ,від кого кулю в лоб ,чи рукояткою в голову.
8. Ltava / 9 березня 2020, 19:58
6.Bytenki2019
«?»

Об"еднана Терироріальна Громада !!! А Ви про що подумали ?:))
9. Ltava / 9 березня 2020, 19:59
7.Swetka 48
«.Будуть знати ,від кого кулю в лоб ,чи рукояткою в голову.
»


Полегшає від такого знання?:))
10. Bytenki2019 / 9 березня 2020, 20:04
Напевно полегшае коли таких як Омельченко посадят за ?х проступки
11. Swetka 48 / 9 березня 2020, 20:23
Ну про посадять ,я не вірю. Відкуплять відмажуть
12. Bytenki2019 / 9 березня 2020, 20:33
В том то й проблема шо його завжди отмазують.