Вхід | Реєстрація

Міськрада одягне кобелячан у маски

Міськрада одягне кобелячан у маски

Кобеляцька міська рада активно займається проведенням протиепідемічних заходів в умовах карантину з метою подальшого попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію та запобігання поширення на території міста корона вірусу COVID-19. Про це міська рада пише на своєму сайті:

«У зв’язку з гострим дефіцитом масок, організовано пошиття захисних масок багаторазового використання в кількості 10000 штук для всього населення міста Кобеляки.

У даний час працівниками та депутатами міської ради уже роздано більше 5500 штук.

Міська рада продовжить замовлення захисних масок до повного забезпечення населення міста.

Тому, звертаємося до мешканців міста, не створювати ажіотаж навколо цієї проблеми, придбання масок у достатній кількості міська рада гарантує.» - пишуть у прес-службі міської ради.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
30 березня 2020, 12:23 | Кобеляки | Спорт і здоров'я


1. Fuks / 30 березня 2020, 14:15
Мульйон на маски я надіюсь піде,це напочатку.Дальше буде більше
2. Ltava / 30 березня 2020, 15:32
Надіюсь маски сертифіковані а не нашиті в тюрмі із мішковини)))
3. luna / 30 березня 2020, 15:38
Ну, народ....Я не перестаю дивуватися деяким ! Не було масок «бризкали» слиною направо і наліво .... Є маски, люди зробили, роздали безкоштовно всім жителям міста, дійсно проявили турботу в цей важкий час... Ні, знову не так ! А що вам «так» ? Ви хоч одну маску пошили ? Хоч одну кому - не будь подарували ? Слабо ? Так сидіть тоді і не ......
4. Filon / 30 березня 2020, 16:30
2.Ltava
«Надіюсь маски сертифіковані а не нашиті в тюрмі із мішковини)))
»

Те, що маски не медичні то це точно. Одна у нас є для проведення перевірки. Матеріал схожий на той із якого шиють звичайні чоловічі труси. З приводу сертифікату походження і ціни направляємо запит у міську раду. Якої шкоди може завдати людям така самодіяльність думаю краще мене розумієте.
5. Poltava / 30 березня 2020, 17:50
А ще працівники міської ради посилено шукали журналістів з Полтави , щоб ті пропіарили міського голову на всю область. Почитайте уважно новини Полтавщини на укр неті. Мабуть гріх великий на цьому піаритись. А ще почекайте, скоро вийде міський бюлетень. Так там на кожній шпальті буде про це написано, який сашко супер герой. Нехай краще відмовиться від своїх захмарних премій та надбавок і за власні кошти купить щось для кобелячан. Оце був би піар. Скоріше вдавиться)))))
6. alist / 30 березня 2020, 18:19
Беріть ці маски і радуйтесь за Копельця і його зарплату в 574 261 грн. (47855 в місяць)!
Або не беріть і ходіть без ніяких масок (навіть паршивих) підтримуючи противників Копельця в їх боротьбі за корито з грошима!

Классний вибір?

Змінено 30.03.2020, 18:19
7. Poltava / 30 березня 2020, 19:06
8. luna / 30 березня 2020, 19:19
Читаю всі ці і інші коментарі направлені проти Копельця і сміх розбирає ! Як же ви стараєтесь , намагаючись показати свої знання законів і вміння їх використання ,шукаєте огріхи і помилки, тим самим демонструючи свій справжній СТРАХ...!!! М-да ... "Как вы братцы не садитесь, но в музыканты не годитесь!" Тому що" музикантом", як би вам цього не хотілося, буде Копелець !

Змінено 30.03.2020, 19:57
9. Ltava / 30 березня 2020, 19:20
8.luna
«" музикантом" буде Копелець !
»
10. Fed654Frumos / 30 березня 2020, 20:29
Ще й музикантом???Це вже буде перебор...Від Санича-футболіста бюджет тріщить по швам,а тут ще це...
11. Fuks / 30 березня 2020, 20:46
Та да,багато опереток і балетів написав ваш Санич за своє творче життя,не одному КС справу зробив, а ле хто й світ Божий залишив вже.так що підспівуйте йому..Шопена замовить.,
12. Lion2020 / 30 березня 2020, 20:55
"як би вам цього не хотілося, музикантом буде Копелець !"

Час покаже, може десь і буде грати!?

Змінено 30.03.2020, 21:03