Верховна рада відкрила ринок землі

Верховна рада відкрила ринок землі

Верховна Рада ухвалила закон про обіг земель сільськогосподарського призначення.

За це рішення проголосувало 259 народних депутатів.

Голосували так: Слуга народу – 206 голосів, Європейська солідарність – 23, Голос – 13, Довіра – 12, Позафракційні – 5, ОПЗЖ – 0, Батьківщина – 0, За майбутнє – 0. Президент Володимир Зеленський знаходився під час фінального голосуванні в залі, – пише «Економічна Правда».

Згідно з оновленою версією документу, з другого півріччя 2021 року скасовується дія мораторію на продаж аграрної землі.

Відкриття ринку землі було однією з вимог продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

 

Що передбачає закон:

Перше. У перші два роки буде діяти обмеження на купівлю землі – не більше 100 га в одні руки. З 2023 року обмеження становитиме до 10 тис га в одні руки, як було передбачено останнім проєктом

Друге. З 2021 до 2023 року право на покупку землі буде тільки у фізосіб. Юридичним особам забороняється купувати землю сільськогосподарського призначення.

Третє. В перші два роки буде діяти заборона на продаж державної землі.

Четверте. Щодо надання права іноземцям купувати землю позиція не змінилась – питання буде вирішене на референдумі. 

П'яте. Іноземцям заборонено купувати землю, що розташована ближче 50 км від державного кордону України, незважаючи на результати референдуму.

Шосте. Передбачене переважне право орендаря на купівлю. Орендар має можливість передати переважне право на придбання ділянки іншій особі, але про це повинен бути письмово повідомлений власник.

Сьоме. Мінімальна ціна – не менше нормативної грошової оцінки. До 2030 року.


31 березня, 10:33 | Полтавщина | Політика


1. NataliaDgoker / 1 квітня, 19:26
Те що верховна рада проголосувала ще нічого незначить ось із слів доброі знайомоі яка прожаває в Сухинівці де вже можна сказати всіх одурили особенно тих хто підписав договір із фірмою в якоі така мила директриса вже одурили рішення сесіі нема про надання згоди на виготовлення документів а багато людей вже попідписували договори поузнавали про те що замість 10 тисяч оплати за аренду за 2 га як деректриса говорила в договорі 6 стоіть от вам продаж всюди обман
2. orakul / 1 квітня, 20:07
1.NataliaDgoker
«от вам продаж всюди обман»

Так а що ви хотіли? Хіба вам нормальні люди не казали що вас одурять? Землю продавати не можна. Земля - власність усього народу України. Хай продають те, що вони виробили, ,зробили, побудували. Земля не виробляється. Це ж очевидно. Про це навіть у Біблії написано. "Землю не должно продавать навсегда, ибо Моя земля: вы пришельцы и поселенцы у Меня;" (Левит 25:23) Це правда тіпа бог казав не бидлу безмозглому, а богообраним, але вони все одно не каються.
3. NataliaDgoker / 1 квітня, 21:19
2.orakul
«у Біблії написано. "Землю не должно продавать навсегда, ибо Моя земля: вы пришельцы и поселенцы у Меня;" (Левит 25:23) А чому ви нечитаэте далі (Левит 25:24,25) И во всей земле,которой вы владеете,вы должны давать право выкупать землю.Если твой брат обеднеет и продаст часть своих владений, то пусть придёт выкупающий из числа его близких родственников и выкупит то, что продал его брат.
[[ЦИТАТА|2|orakul|Хіба вам нормальні люди не казали що вас одурять?»
Якщо це такі люди як ви то краще помовчіть тому що ваші поради не в ціль а так мимо ,а мимо тому що нерозумыэте та недочитуэте
2.orakul
«Землю продавати не можна»
мову я вела не про продаж а про отримання
4. orakul / 1 квітня, 22:40
3.NataliaDgoker
«мову я вела не про продаж а про отримання »

Ну так ви шибко грамотні, а не розумієте, що все у цьому світі взаємоповязане, в тому числі і продажа та отримання землі. Ви нічого не отримаєте з тієї простої причини, що земля буде продана. І буде вона продана не українцям, а ото тим, про кого ви дочитали у Біблії. Але розуміння суті Біблії, то окрема тема. Ви теж не все дописали, але пояснити вам тут, у такому форматі спілкування, буде складнувато. Ось вам для розуміння кортеньке відео. Хоча навряд чи ви зрозумієте. Посилання на www.youtube.com
5. NataliaDgoker / 1 квітня, 23:33
4.orakul
«Але розуміння суті Біблії, то окрема тема.»
Ви посилаєтесь на біблію а в слідуючому коментарі самі собі суперечите це і вся суть вашого розуміння а правельніше нерозуміння а посилання на те від чого ви дуже далекі.
6. orakul / 1 квітня, 23:53
5.NataliaDgoker
«Ви посилаєтесь на біблію а в слідуючому коментарі самі собі суперечите»

Вся Бібдія складена іх суперечащих одна одній цитат. Для вас це новина, недалека ви наша? Взяли б просвітили, якщо така вумна. "Ветхий завет - не народный эпос, …это результат коллективного труда профессионалов в области теории управления, обладающих очень високим мировозренческим уровнем, глубокими знаниями в области экономики, индивидуальной и коллективной социальной психологи. Наиболее вероятный източник целенаправленной интерпретации этих знаний в форме библейских сказаний – жречество Египта, за 3000 лет письменной его истории убедившиеся в невозможности обеспечить устойчивое расширение сферы управления методом военной агрессии." Посилання на www.youtube.com
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації