Вхід | Реєстрація

Кобеляцький район розділять на дві громади

Кобеляцький район розділять на дві громади

Якщо Кабінет Міністрів затвердить нову редакцію перспективного плану формування територіальних громад Полтавської області.

Днями на сайті інтернет-видання «Коло» з’явилася інформація, що до Асоціації міст України надійшов проект постанови Кабміну про затвердження плану Полтавської області. Документ передбачає створення 59 об’єднаних територіальних громад.

Зокрема, у Кобеляцькому районі планується створити дві ОТГ — Кобеляцьку і Білицьку.

До складу Кобеляцької входитимуть: Кобеляцька міська, Бродщинська, Золотарівська, Красненська, Кунівська, Лебединська, Підгорянська, Сухинівська, Іванівська, Озерянська, Лучківська, Світлогірська, Шенгурівська, Вільховатська, Василівська, Дашківська, Орлицька, Канавська і Придніпрянська сільські ради.

У Білицьку ОТГ об’єднаються Білицька селищна, Жуківська, Червоноквітівська, Чорбівська, Марківська, Бутенківська та Дрижиногреблянська сільради.

Тобто, створену в 2017 році Бутенківську ОТГ ліквідують. Хоча Бутенківська і Дрижиногреблянська сільські ради стали єдиними в Кобеляцькому районі, що добровільно об’єдналися.

Нагадаємо, що відповідно до попереднього проекту, район мали розділити між Кобеляцькою і Озерянською ОТГ. Бутенківську громаду планували приєднати до Кобеляк.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
22 квітня 2020, 10:50 | Кобеляки | Політика


1. Swetka 48 / 22 квітня 2020, 11:58
Дострибались Бутенки. Тепер усі паровозом у Білики. Щоб нікому не образливо було.А то той хочу той не хочу.Зробили б одну як ото Лубни або Хорол.А так усім хочеться влади.
2. Neznayko / 22 квітня 2020, 12:15
А я так пропоную залишити в районі тільки Білицьку громаду, нам ті Кобеляки взагалі до с....и... (пардон за мою хранцузьку)
3. Ltava / 22 квітня 2020, 13:12
2.Neznayko
« (пардон за мою хранцузьку)»


Ну пирдон чи не пирдон то окрема розмова ))) а ось мрія залишити громаду без Кобеляк це ознака страху захвата влади в районі однією людиною ))) Невже район не має достойного кандидата ?))) Чи ЗЕ на любому рівні не переможні?))
4. Fuks / 22 квітня 2020, 14:30
От такої...Кобелякам без Бутенок буде опа,громада буде не спроможна тут однозначно.А Білики будуть процвітать...якщо месні князья не завалять.поділ схвалюю.Бутенківські мінти дорулились..
5. Swetka 48 / 22 квітня 2020, 16:52
Та дорулились до ручки. А все амбіції. Мабуть в Кобеляки ближче ікраще

Змінено 22.04.2020, 19:46
6. Swetka 48 / 22 квітня 2020, 17:06
7. Lion2020 / 22 квітня 2020, 20:57
Здається "дорурилися" всі...!!!
8. alist / 22 квітня 2020, 23:15
Думаю, що це закономірний наслідок того, що Бутенківська ОТГ штучно створена і надута Тамілою Шевченко і Скрильником мильна бульбашка. Єдине її досягнення (як я колись писав) це нова дорога, по якій зможуть швидше проїхати селом і не роздивлятися облуплені хати, ну і проект освоєння 9 мільйонів стадіонних грошей. І все.
9. Lion2020 / 23 квітня 2020, 01:10
Далеко не все.., один орден Таміли Вячеславівни чого вартий!
Не звернули увагу, які "комфортні" дороги в районі, яка розвинена інфраструктура, а які потужні підприємства запрацювали та скільки робочих місць з’явилося...
Ще й нагороди такої не придумали!?
Чи ні?!
10. Swetka 48 / 23 квітня 2020, 09:17
Дорога немає до Бутенок ныякого відношення. А в самих Бутенках розруха вартістю в мільйони бюджетних коштів. Єдине «досягнення» штучного утворення це максимально підняті премії під прикриттям ОТГ. Бо в простій сільраді 150-200 % не накрутиш.
11. Ltava / 23 квітня 2020, 12:07
10.Swetka 48
«Бо в простій сільраді 150-200 % не накрутиш.»


В простих сільрадах і по 300% умудряються))) Просто населення і депутати на такому рівні виховання і освіти що можна робити що завгодно з місцевими бюджетами)))