Вхід | Реєстрація

Коронавірус у Кобеляцькому районі: офіційно

Коронавірус у Кобеляцькому районі: офіційно

З початку епідемії Сovid-19 в Кобеляцькому районі захворіло 3 особи, в ході епідрозслідування активно виявлено 8 хворих в сімейних вогнищах.

Про це пише завідувач лабораторного центру лікар епідеміолог Валентина Семиног на сторінці Facebook Кобеляцький МВПЛД ДУ "Полтавський ОЛЦ МОЗ України".

Станом на 05.05.2020р. в районі обстежено методом ПЛР 80 осіб, у 11 випадках діагноз лабораторно підтверджений ( захворіло 10 дорослих та 1 дитина). Стан хворих задовільний. Але тільки після отримання двох негативних результатів лабораторних досліджень, хворий рахується здоровим.

Нажаль, до цього часу ми ще не отримали 17 результатів досліджень . Тому статистика свідчить тільки про 1 особу, яка одужала.

За попередню добу з підозрою на Covid-19 обстежено 3 особи, матеріал доставлено в обласну вірусологічну лабораторію.

Географія поширення: м. Кобеляки, с. Шенгури, смт. Білики, с. Деменки, с. Перегонівка.

Через самоізоляцію пройшло 197 осіб. На даний час на самоізоляції знаходиться 22 особи.


Автор: Завідувач лабораторного центру лікар епідеміолог Валентина Семиног


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
5 травня 2020, 15:09 | Кобеляки | Спорт і здоров'я


1. Juosk1391 / 5 травня 2020, 15:38
Жінку з Перегонівки заразили коронавірусом в районній лікарні і не дочекавшись результату дослідження відправили додому розносити болячку по селу

Змінено 05.05.2020, 15:45
2. Ltava / 5 травня 2020, 16:53
1.Juosk1391
«Жінку з Перегонівки заразили коронавірусом в районній лікарні »


Навмисно нікого не заражали )) Просто в лікарні такий самий низький рівень освіти, культури і професіоналізму як у більшості жителів України та і у владі відповідно )))
3. Juosk1391 / 6 травня 2020, 08:05
про "навмисно" я не стверджувала. просто жінка з переломами лежала в лікарні,а списали на коронавірус
4. Juosk1391 / 6 травня 2020, 08:06
Перегонівці приписали те,чого нема.це мене обурило. ехо зводить брехні. фраза "географія поширення"мене убила просто

Змінено 06.05.2020, 08:06
5. Ltava / 6 травня 2020, 08:15
4.Juosk1391
« фраза "географія поширення"мене убила просто»


Спокій і гарний настрій підвищують імунітет, не нервуйте))) А лікарня така як і ми ))) Чого його на дзеркало обурюватися )))
6. Juosk1391 / 6 травня 2020, 09:14
не нервуйте ? ви скажіть це жителям села, на яке нагнали таку «клєвєту»
7. Ltava / 6 травня 2020, 09:33
6.Juosk1391
«ви скажіть це жителям села, на яке нагнали таку «клєвєту»»


Та я скажу але вони не почують ))) Скажу що перехворіють 80% населення, із них 80% в легкій формі , 15% більш тяжко і 5% важко (( Але перехворіємо майже всі)))

тому і пропоную заспокоїтися і зробити все щоб у категорію захищених попали старики і ослаблені. а нам закріплювати імунітет свіжим повітрям, зеленими салатами ,гарним настроєм, фізичними навантаженнями і коханням )))
8. Fed654Frumos / 6 травня 2020, 09:36
То заразили в лікарні і відправили заражати жителів села,то нагнали клєвєту.Ви визначіться,шановна.
9. Чудо Юдо / 6 травня 2020, 09:43
Я щось, вибачте, також не зрозумів: заразили у лікарні і відправили додому, чи були переломи, а "списали на коронавірус"?
10. Juosk1391 / 6 травня 2020, 09:57
я якраз і спокійна. просто не зрозуміло до чого ця брехлива стаття взагалі опублікована
11. Juosk1391 / 6 травня 2020, 09:59
це в лікарні визначитись не можуть. твердили що в неї коронавірус,нажахали всю сім’ю,а потім тихесенько зам’яли і відправили додому. самій цікаво де правда в цій ситуації. а в статті твердо написано, що географія поширення ПЕРЕГОНІВКА. ЗВІДКИ ТАКІ ДАНІ?
12. Filon / 6 травня 2020, 10:25
4.Juosk1391
«Перегонівці приписали те,чого нема.це мене обурило. ехо зводить брехні. фраза "географія поширення"мене убила просто »

Взагалі то під статтею стоїть підпис посадової особи, яку держава уповноважила на виконання певних функцій. У тому числі і на надання такої інформації. Так що предявляти претензії газеті не зовсім правильно.
13. Juosk1391 / 6 травня 2020, 10:46
після такої статті нема довіри, ні до шановної посадової особи,ні до преси. тупо вводять людей в оману.
14. Borch / 6 травня 2020, 13:41
13.Juosk1391
«після такої статті нема довіри, ні до шановної посадової особи,ні до преси. тупо вводять людей в оману.»

Шановна, ви трохи відстали від життя, а може і не трохи, якщо до цих пір мали довіру до преси, а тим паче до посадових осіб. Через таких тугодоходчивих овець, в Україні і твориться бардак. Віруючі йомайо!
Подивіться краще телик, там вам точно не збрешут!!! =)))
15. Juosk1391 / 6 травня 2020, 15:27
не мала я ніколи довіри ні до преси, ні до телека. але тепер впевнилась стовідсотково. бо ж навіщо приписувати жінці хворобу,якої нема? її здорову відправили додому, а односельчани,прочитавши дану статтю жахаються
16. Borch / 6 травня 2020, 20:45
15.Juosk1391
«не мала я ніколи довіри ні до преси, ні до телека. але тепер впевнилась стовідсотково. бо ж навіщо приписувати жінці хворобу,якої нема? її здорову відправили додому, а односельчани,прочитавши дану статтю жахаються
»

Ну це правильно. Бо по Вашому попередньому повідомленню, склалося враження що Ви застрягли десь у дев’яностих. А жахатися то лишнє, переляканим народом правити легше, саме цього і добиваються.