Коштів на стадіон немає

Коштів на стадіон немає

І, за прогнозами, найближчим часом не буде.

Днями в Міністерстві розвитку громад і територій України відбулося онлайн-засідання комісії з відбору інвестиційних програм та проектів, що фінансуються з державного фонду регіонального розвитку.

За інформацією прес-служби Полтавської облдержадміністрації, під час зібрання міністр Олексій Чернишов повідомив, що у зв’язку зі змінами в держбюджеті, обсяг фінансування програми ДФРР зменшено із 7,5 мільярда гривень до 4,9. Тому 31 проект від різних областей довелося виключити взагалі, по деяких зменшили обсяг фінансування. У рамках програми «Великого будівництва» цього року буде реалізовано 232 проекти на 2 мільярди 570 мільйонів гривень.

Зі слів першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна, обсяг ДФРР на Полтавську область зменшено на 69 мільйонів гривень — до 129,7 мільйона. Тому регіональна комісія провела коригування попереднього списку, що складався із 20 проектів.

Усього залишили 14. Зокрема, до переліку увійшов переможець Всеукраїнського громадського бюджету, 3 перехідні проекти з минулих років, 7 проектів, що реалізуються в рамках президентської програми «Велике будівництво» (1 об’єкт спорту, 2 школи та 3 дошкільні навчальні заклади), а також 3 проекти-переможці відповідно до рейтингового списку.

Керівник Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Олена Онупко заявила, що 7 проектів із визначених 14 уже затверджені розпорядженням Кабміну № 211‑р від 26 лютого цього року.
В урядовому документі вказано, що об’єктом спорту являється стадіон у Бутенках, на реконструкцію якого держава має виділити 12 000 000 гривень.

Нагадаємо, що відповідно до проекту, за ці кошти в мікрорайоні Стрюки збудують новий стадіон із футбольним полем, трибуну із накриттям на 120 місць, волейбольним майданчиком, вуличними тренажерами і адмінбудівлею. На початку квітня тендерна комісія визначила підрядну будівельну організацію.

12 травня кореспонденти зв’язалися із заступником голови Бутенківської громади Ігорем Федьом. Він підтвердив, що проект із реконструкції стадіону залишився у списку переможців. Та пояснив:

— Напевно, нам доведеться відміняти закупівлю. За процедурою, після визначення переможця протягом 20 діб ми повинні укласти з ним договір на виконання робіт, який реєструється в казначействі. У свою чергу, казначейство має бачити на рахунках замовника гроші чи хоча б отримати графік фінансування. У такому випадку працівники фінустанови зареєструють договір. Представники ОДА говорили, що кошти на будівництво стадіону почнуть надходити ще в квітні. Наразі їх не перерахували навіть у область. І найближчим часом навряд чи перерахують. Тому проводитимемо новий тендер, коли кошти зайдуть уже нам на рахунок.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

15 травня, 12:17 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації