«Народу владу – Бутенкам громаду» (фото) (відео)

«Народу владу – Бутенкам громаду»

«Народу владу – Бутенкам громаду» – із такими гаслами жителі Бутенківської ОТГ у четвер вранці перекрили трасу Н-31.

Схоже, що перекриття доріг стало за останні роки єдиним дієвим способом комунікації громадян із представниками влади.


21 травня, 15:03 | Кобеляки | Суспільство


1. Fuks / 21 травня, 15:10
І шо вирішили? Та й люду щось мало вийшло на перекриття.Мабуть не цікава їм таки громада...
2. Swetka 48 / 21 травня, 15:41
Як і минулого разу вийшли бюджетники. Навіть плакати ті самі. Як у театрі реквізит.
3. Ltava / 21 травня, 16:32


Змінено 27.05.2020, 05:47
4. Selena2017 / 21 травня, 21:41
3.Ltava
«звичка перекривати трасу,»


Мабуть, ця звичка грунтується на прихованому бажанні, щоб проблему вирішив хтось рішучіший , сміливіший . В даному випадку водії , які сном-духом не в темі . А взяти власними умами обрану і посаджену на трон свою ж владу в таку облогу , щоб вона або тікала безбач або вирішувала все як слід, не хочеться. Чи боязно. Ще Параджанов визначав : хуторянство і боягузтво. Коли тільки позбудемося цього?....
5. Ltava / 22 травня, 05:52


Змінено 27.05.2020, 05:45
6. Fuks / 22 травня, 07:38
Гра вже зроблена.Дякуючи вміню Павла Олександровича Гунжеля який створив Білицьку громаду Бутенки йдуть туди.А місцеві керівники і депутати тішились бюджетом і деребаном його,а час не чекав.От і отримали.Дожени та пхни.
7. Bytenki2019 / 24 травня, 01:14
Демченко неадекват елi балака,алкаш бивший валявся в канавах обосцаний,обосраный ,а теперь такий борець за правду фу дивитись противно.
8. Bytenki2019 / 24 травня, 01:17
Журавль тоже согнав весь пед коллектив ,по приказу отказать не можна ,Ти шо зразу враг його,матючя пре ,деловой , ,пика противна,ходе як качур делок, а ума 0.уроки не виклада сам,на баяне грать толком не може .позор .
9. Swetka 48 / 24 травня, 09:52
Гроші все правлять. Демченку дали гостинця і на фото виставили. Відробляй. у школі теж саме.
10. orakul / 24 травня, 12:10
Біда з цими українцями. Скільки вже разів пояснював, що не гроші правлять, а правлять ті, хто ці гроші печата, або ті, в кого їх багато. Але в кінцевому рахунку правлять ті, хто їх печата. Ще в 18-му столітті засновник банкірської династії Майер Ротшильд сказав: «Дайте мне управлять деньгами страны, и мне нет дела, кто будет устанавливать там законы». А пришелепки чубляться із-за якихось громад апелюючи до якихось законів. Ну все ж ясно сказано. Як ще ясніше сказати? Селена канешно буде заперечувати, мовляв, то давно сказано, і не в нас, і ми суверенні.... Афігеть. Та підіть до Ощадбанку і прочитайте написане великими буквами "Мій банк - моя країна". Ну як ще ясніше написати? Може Селена дума, що то її банк і її країна? Ну так хай собі дума, вони із Славком багато чого думають.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації